0
0
Рекомендуємо
Модель: ctp-cls521
Виробник: Citizen
Відгуки:
0
Ціна
11 484 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Datamax emulation Code 3 of 9; UPC-A; UPC-E; EAN-13 (JAN-13); EAN-8 (JAN-8); Interleaved 2 of 5; Code 128; HIBC (Modulus 43-used code 3 of 9); Codabar (NW-7); Int 2 of 5 (Modulus10-used Interleaved 2 of 5); Plessey; Case Code; UPC 2DIG ADD; UPC 5DIG ADD; C
2D-штрих-коди
Datamax emulationUPS Maxi Code; PDF-417; Data Matrix; QR Code; Aztec; RSSZebra emulationCode 49; PDF-417; CODA BLOCK; UPS Maxi Code; Micro PDF-417; Data Matrix; QR Code; RSS; TLC39; Aztec
Габарити
231x289x186 мм
Датчики
Відбиваючий та просвітний Відкритої кришки
Довжина друку, мм
До 812,8 мм
Опис
Термопринтер Citizen CL-S521 - надійне, легко інтегроване рішення для промислового друку. Стандартно підтримує емуляцію ZPL/Datamax та інтерпретатор BASIC, забезпечуючи максимальну гнучкість та сумісність з іншими програмами. Працює з різними типами витратних матеріалів, включаючи спеціальні етикетки та браслети. Потужний 32-бітовий процесор гарантує високу швидкість друку, а технологія Hi-Open робить завантаження витратних матеріалів легким і зручним, не вимагаючи для цього додаткового робочого простору. Опціонально доступний відділник етикеток.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Datamax emulation Code 3 of 9; UPC-A; UPC-E; EAN-13 (JAN-13); EAN-8 (JAN-8); Interleaved 2 of 5; Code 128; HIBC (Modulus 43-used code 3 of 9); Codabar (NW-7); Int 2 of 5 (Modulus10-used Interleaved 2 of 5); Plessey; Case Code; UPC 2DIG ADD; UPC 5DIG ADD; C |
| 2D-штрих-коди | Datamax emulationUPS Maxi Code; PDF-417; Data Matrix; QR Code; Aztec; RSSZebra emulationCode 49; PDF-417; CODA BLOCK; UPS Maxi Code; Micro PDF-417; Data Matrix; QR Code; RSS; TLC39; Aztec |
| Габарити | 231x289x186 мм |
| Датчики | Відбиваючий та просвітний Відкритої кришки |
| Довжина друку, мм | До 812,8 мм |
| Електроживлення | Змінний струм: 220-240 В; 1,2 А; 50/60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Кодування | PC866U Ukraina (for Datamax emulation only), PC Cyrillic, ISO 60 Danish/Norwegian, DeskTop, ISO 8859/1 Latin 1, ISO 8859/2 Latin 2, ISO 8859/9 Latin 5, ISO 8859/10 Latin 6, ISO 8859/7 Latin/Greek, ISO 8859/15 Latin 9, ISO 8859/5 Latin/Cyrillic, ISO 69: Fr |
| Комплект поставки | Принтер, шнур живлення, тестовий рулон етикеток, олівець для чищення друкувальної головки, тримач для рулону етикеток та кріплення для тримача, короткий посібник, CD з інструкцією |
| Країна-виробник | Японія |
| Маса | 3,5 кг |
| Мова принтера | Автоматичне перемикання між Datamax I-Class та MX400 або Zebra ZPL-II Інтерпретатор BASIC для обробки потоку даних |
| Назва | Принтер етикеток Citizen CL-S521 |
| Підтримувані ОС | Windows XP, Vista, 7, 8 |
| Пам'ять | 16 МБ SDRAM/4 МБ FlashROM |
| Панель управління | LED-індикатори: електроживлення, друк, стан, помилка Чотири кнопки: пауза, подача, стоп, режим/повтор Звукове сповіщення про помилки тощо. |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова термострічка, термоэтикетки (длина регулируется автоматически или программно) |
| Умови зберігання | Температура: –20...+60 °C Вологість: 5–85% |
| Умови роботи | Температура: 0...+40 °C Вологість: 30–80% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону: до 127 мм Ширина рулону: 19,5–118 мм Довжина рулону: 6,35–1 625,6 мм Товщина паперу: 0,06–0,2 мм Діаметр втулки: 1"–3" (25,4-76,2 мм) |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | Font (for Datamax emulation)1. Seven kinds of fixed pitch font • Overseas, English fonts and European fonts2. OCR fonts OCR-A, OCR-B3. Proportional fontsCG Triumvirate smooth fontCG Triumvirate Bold smooth font(6, 8, 10, 12, 14, 18, 24, 30, 36, 48 points) |
| Опції | Автообрізувач, етикеток, порти IEEE1284, Ethernet, WLAN |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Citizen CL-S521
Ціна
11 484 грн