Мобільний принтер етикеток Bixolon SPP-L3000. Високопродуктивний та надійний пристрій з високою швидкістю друку 127 мм/с (відмінний показник у класі мобільних принтерів етикеток). У базовій комплектації принтера встановлено вбудований етикетник. SPP-L3000 оснащується LCD дисплеєм з простим і зрозумілим інтерфейсом, а також чотирма кнопками управління. Лоток мобільного принтера підтримує діаметр витратного матеріалу до 66 мм, що дозволяє набагато рідше змінювати рулони з етикеткою або касовою стрічкою. Високий ступінь захисту IP54 та робочий діапазон температур від -15 до +50 С дозволяють пристрою працювати в різних жорстких умовах і роблять його незамінним універсальним помічником скрізь, де потрібне мобільне рішення. Сфер застосування для Bixolon SPP-L3000 досить багато і серед них: логістика, виїзна торгівля, паркувальні талони та маршрутні квитки, доставка їжі та продаж на виніс у кафе/ресторанах, охорона здоров'я та ін. Ця модель оснащена NFC модулем та WiFi інтерфейсом. Ємний та високоякісний акумулятор сприяють високій енергоефективності принтера. У режимі очікування (енергозбереження) принтер може перебувати понад 3 доби. Для моделі SPP-L3000 пропонується великий вибір опцій: зарядні станції, ремені, очищення, спеціальні інтерфейсні кабелі і т.д. Мобільні принтери Bixolon сумісні з усіма поширеними ОС, у тому числі мобільними системами iOS та Android.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 11, Code 39, Code 93,Code128, EAN-13, EAN-8, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Standard 2-of-5, UPC/EAN extensions, UPC-A, UPC-E, IMB |
| 2D-штрих-коди | Aztec, Codablock, Code 49, Data Matrix, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR code, TLC 39 |
| Акумулятор | Li-ion; 7,4 В; 2600 мА/ч |
| Габарити | 119 x 159 x 79 мм |
| Датчики | Розрив Чорна мітка Відкриття кришки Наявність етикетки |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форматів, макетів та логотипів |
| Захист від падінь | 2,1 м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас принтера | Мобільний |
| Комплект поставки | Принтер, акумулятор, блок живлення, мережевий шнур, кліпса кріплення принтера, тестовий рулон термострічки, CD з драйвером |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 0,694 кг (с батареей) |
| Мова принтера | Емуляція SLCS, BPL-Z™, BPL-C™ |
| Назва | Принтер етикеток Bixolon SPP-L3000WK (WiFi) |
| Підтримувані ОС | Драйвери: Windows, OPOS, JPOS, Linux CUPS SDK: iOS, Android, Windows |
| Пам'ять | 128MB SDRAM / 256MB Flash |
| Панель управління | FSTN LCD (200 x 100 пикс.) 4 кнопки управления |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Термічна етикетка |
| Умови зберігання | Температура: –30...+70 °C Вологість: 10...80% |
| Умови роботи | Температура: –15...+50 °C Вологість: 10...80% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону - до 66 мм. Ширина - до 80 мм. |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Шрифти | • 10 SLCS Resident Bitmap Fonts • One SLCS Resident Scalable Font • 16 BPL-Z™ Resident Bitmap Fonts • One BPL-Z™ Resident Scalable Font • 7 BPL-C™ Resident Bitmap Fonts • 23 Code Page • Unicode supported (UTF-8, UTF-16LE, UTF-16BE) |
| Опції | Зчитувач карт, кліпса для ременя, захисний чохол, база для зарядки, чохол для запасної батареї, чохол з ременем на плече, зарядний пристрій на 4 акумулятори, автомобільна зарядка, автомобільний тримач для принтера |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок