Настільний термотрансферний принтер етикеток початкового рівня XD3-40t з діагоналлю 4 дюйми (110 мм) ідеально підходить для виробництва, сфери обслуговування, роздрібної торгівлі, охорони здоров'я та складської логістики. Модель має високу надійність за доступною ціною. Простий у налаштуванні та використанні XD3-40t підходить для друку на носії шириною 110 мм зі швидкістю 127 мм/с. Підтримує просту та швидку заміну витратних матеріалів без використання спеціальних інструментів для забезпечення максимального часу безвідмовної роботи. XD3-40t - це економічне рішення для друку етикеток, бирок та браслетів у середніх обсягах. Оснащений 3 інтерфейсами - USB+Serial+Ethernet
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-13, EAN-8, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Standard 2-of-5, UPC/EAN extensions, UPC-A, UPC-E, IMB |
| 2D-штрих-коди | Aztec, Codablock, Code49, Data Matrix, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR Code, TLC39 |
| Габарити | 210 x 284 x 186 мм |
| Довжина друку, мм | 1000 мм |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форматів та логотипів |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | Кабель USB |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 2.6 кг |
| Мова принтера | SLCS™, BPL-Z™ (ZPLII), BPL-E™ (EPL) |
| Назва | Принтер етикеток BIXOLON XD3-40TEK |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux |
| Пам'ять | 64 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Етикетка із розривом Етикетка із чорною міткою Етикетка із перфорацією Безперервна стрічка Формат носія: Рулонний, Фальцований (Fan-Fold) |
| Тип риббону | Wax, Wax / Resin, Resin |
| Умови зберігання | Температура: -20 ~ 60℃ |
| Умови роботи | Температура: 5 ~ 40℃ |
| Характеристики носія | Ширина: 15 ~ 110 мм Діаметр втулки: 25.4 (стандарт) ~ 38.1 (з додатковими перехідниками) мм Зовнішній діаметр рулону: до 127 мм Товщина носія: 0.06 ~ 0.20 мм |
| Характеристики риббону | Ширина: 33 ~ 110 мм Довжина: до 300 м Діаметр втулки: 25.4 мм, 12.7 мм Тип намотки: Out |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | Bitmap Fonts (SLCS , BPL-Z, BPL-E) / Scalable Fonts (SLCS, BPL-Z) / Unicode supported (UTF-8, UTF-16LE, UTF-16BE) |
| Опції | Відокремлювач, зовнішній тримач рулону |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок