0
0
Рекомендуємо
Модель: 12064
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
0 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 11, Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, Logmars, MSI, Plessey, Standard 2-of-5, Postnet, UPC-A, UPC-E, RSS, Interleaved 2- of-5, Industrial 2-of-5, UPC-A та UPC-E з 2 або 5 цифровими зображеннями, UPC та EAN 2 або 5 цифровими зображенням
2D-штрих-коди
Data Matrix, MaxiCode, Micro PDF417, QR Code, Aztec, Codablock, Code 49, PDF417
Габарити
278 х 338 х 475 мм
Датчики
датчик прозорості (регульований); чорної мітки (фіксований)
Довжина друку, мм
При 203 dpi - 3988 мм При 300 dpi - 1854 мм При 600 dpi - 991 мм
Опис
Високопродуктивний промисловий термотрансферний принтер Zebra ZM400/ZM 600 для виготовлення етикеток зі швидкістю друку 252 мм/сек та шириною 104 мм. Можна легко укомплектувати додатковими опціями - поміняти термоголовку та отримати більш високу якість друку 203, 300 або 600 пікселів у дюймі або встановити додатковий смотчик для більш простого змотування готових етикеток.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 11, Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, Logmars, MSI, Plessey, Standard 2-of-5, Postnet, UPC-A, UPC-E, RSS, Interleaved 2- of-5, Industrial 2-of-5, UPC-A та UPC-E з 2 або 5 цифровими зображеннями, UPC та EAN 2 або 5 цифровими зображенням |
| 2D-штрих-коди | Data Matrix, MaxiCode, Micro PDF417, QR Code, Aztec, Codablock, Code 49, PDF417 |
| Габарити | 278 х 338 х 475 мм |
| Датчики | датчик прозорості (регульований); чорної мітки (фіксований) |
| Довжина друку, мм | При 203 dpi - 3988 мм При 300 dpi - 1854 мм При 600 dpi - 991 мм |
| Друк графіки | підтримує |
| Електроживлення | 90 - 265 В |
| Клас принтера | Промисловий |
| Комплект поставки | Принтер Втулка для змотування відпрацьованого риббона Мережевий шнур живлення Джерело живлення CD (Включає програмне забезпечення ZebraDesigner) |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 15 кг |
| Мова принтера | ZPL, ZPL II, XML |
| Назва | Принтер етикеток Zebra ZM400/ZM 600 |
| Підтримувані ОС | Windows Vista, Windows 2008, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 8.1, Windows XP, Windows 2003, Linux, Unix, Mac OS |
| Пам'ять | 16 МБ SDRAM/8 МБ FlashROM |
| Панель управління | РК-дисплей з підсвічуванням + 5 кнопок керування; 4 світлодіоди (живлення, пауза, помилка, прийом даних); 3 кнопки (подача, пауза, скасування) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | синтетичні етикетки; паперові етикетки |
| Умови роботи | Температура експлуатації: 0 ° до 40 ° C - термодрук; 5° до 40°C – термотрансферний друк Вологість при експлуатації: Від 20% до 85% (за відсутності конденсату) |
| Характеристики носія | Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток: 25 мм Товщина етикетки з підкладкою: 0.076 – 0.25 мм Зовнішній діаметр ролика етикеток: 203 мм |
| Характеристики риббону | Зовнішній діаметр ролика риббона: 81.3 мм. Довжина риббона: 450 м. Ширина риббона: 40 - 110 мм. |
| Швидкість друку | 254 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Опції | ZebraNet Wireless Plus, ZebraNet 10/100 Print Server ZebraDesigner для XML ZebraNet Bridge Додаткова пам'ять 64 MB ZebraNet 10/100 Print Server для Ethernet зв'язку Різьбяр з лотоком Внутрішній намочик етикеток |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Zebra ZM400/ZM 600
Ціна
0 грн