Надійний 4-дюймовий (118 мм) настільний термопринтер, що забезпечує постійно високу якість друку з роздільною здатністю 203 dpi зі швидкістю 127 мм/с. Ідеальний варіант для логістики, складського господарства та виробництва. Компактний дизайн, висока функціональність, простота налаштування та використання робить його визнаним лідером серед інших принтерів початкового класу.
Оснащений трьома інтерфейсами: USB, Serial та Ethernet. Сумісний з найпопулярнішими мовами програмування - SLCS, BPL-Z™ та BPL-E™, а також інтелектуальною зміною мови програмування без встановлення режиму.
Легке завантаження паперу з регульованою напрямною, тримачем і датчиком, що легко налаштовується, а також можливість заміни друкуючої головки і валика без інструментів гарантує максимально просту і комфортну експлуатацію пристрою. Опціонально доступний відділник етикеток.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-13, EAN-8, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Standard 2-of-5, UPC/EAN extensions, UPC-A, UPC-E, IMB |
| 2D-штрих-коди | Aztec, Codablock, Code49, Data Matrix, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR Code, TLC39 |
| Габарити | 181 x 222 x 168 мм |
| Датчики | Тактчик на просвіт (фіксований), Що Відбиває (регульований), Стрічка закінчилася, Відкрита термоголовка |
| Довжина друку, мм | до 1000 мм |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | Кабель USB |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 1,7 кг |
| Мова принтера | SLCS™, BPL-Z™ (ZPLII), BPL-E™ (EPL) |
| Назва | Принтер етикеток BIXOLON XD3-40DEK |
| Пам'ять | 64 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Умови зберігання | -20 ~ 60℃ |
| Умови роботи | 0 ~ 40℃ |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | Bitmap Fonts (SLCS , BPL-Z, BPL-E) / Scalable Fonts (SLCS, BPL-Z) / Unicode supported (UTF-8, UTF-16LE, UTF-16BE) |
| Опції | Відокремлювач етикеток, зовнішній утримувач паперу |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок