Промисловий принтер етикеток преміум-класу з роздільною здатністю 203dpi і швидкістю 356 мм/с. Смотчик та відділник етикеток - опціонально. Має міцний і надійний алюмінієвий корпус зі спеціальним шорстким покриттям, яке забезпечує високі антиадгезійні властивості, а також компактний дизайн з подвійними складними дверцятами та 3,5-дюймовий кольоровий TFT РК-дисплей HVGA (262K). Інтерфейс принтера розроблений спеціально для простої та легкої експлуатації, налаштування принтера та усунення несправностей. У різних ситуаціях, коли пристрій потребує участі користувача, екран видає QR код, зісканувавши який можна отримати інструкції про подальші дії. Ця модель підтримує стрічки (витратники) різної ширини, які фіксуються за допомогою напрямної.
Проста установка етикетки та риббона, легке обслуговування подаючого валу та друкуючої голівки без інструментів, а також можливість регулювати тиск на головку принтера від 1 до 5 ступенів. Оснащений USB, Ethernet (найшвидший у галузі - 1 Гб), 2xUSB хост-портами та RS-232. Цілком сумісний з основними мовами програмування, підтримує безліч шрифтів і типів штрих-кодів.
Високопродуктивний пристрій для роботи в різних сферах і галузях зі складними умовами експлуатації.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-13, EAN-8, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Standard 2-of-5, Расширения UPC/EAN, UPC-A, UPC-E, IMB |
| 2D-штрих-коди | Aztec, Codablock, Code 49, Data Matrix, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR code, TLC 39 |
| Габарити | 269 x 490 x 324 мм |
| Датчики | Просвітний (регульований), Тактчик кінця стрічки, Тактчик відкриття кришки. |
| Довжина друку, мм | До 4 000 мм |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форматів і логотипів, що визначаються користувачем. |
| Клас принтера | Промисловий |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 13,98 кг |
| Мова принтера | SLCS™, BPL-Z™, BPL-E™, BPL-D™ |
| Назва | Принтер етикеток Bixolon XT5-40S |
| Підтримувані ОС | Android / iOS, Linux, Windows |
| Пам'ять | 512 MB SDRAM / 512 MB Flash |
| Панель управління | Кольоровий LCD TFT 3,5" Кнопкова панель |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук, Термотрансферний друк |
| Тип носія | Окремі етикетки; З чорною міткою; З перфорацією; У рулонному намотуванні або Fan-Fold |
| Тип риббону | Wax, Wax/Resin, Resin (In, Out) |
| Умови зберігання | -20 ~ 60°C при відносній вологості 10 ~ 90% |
| Умови роботи | 5 ~ 40°C при відносній вологості 10 ~ 80% |
| Характеристики носія | Ширина: 25 ~ 114 мм. Діаметр рулону: До 203 мм. Товщина: 0.06 ~ 0.30 мм. |
| Характеристики риббону | Ширина: 50 ~ 110 мм Довжина: До 450 м Діаметр втулки: 25,4 мм |
| Швидкість друку | 356 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | • Вбудовані растрові шрифти 10 SLCS™ • Один вбудований масштабований шрифт SLCS™ • Вбудовані растрові шрифти 16 BPL-Z™ • Один вбудований масштабований шрифт BPL-Z™ • Вбудовані растрові шрифти 9 BPL-D™ • Один вбудований масштабований шрифт |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок