0
0
Рекомендуємо
Модель: 9547
Виробник: HPRT
Відгуки:
0
Ціна
4 125 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 39, Code 93, EAN 8/13 (з 2- та 5-значними розширеннями), UPC A/E (з 2- та 5-значними розширеннями), I 2 of 5 та I 2 of 5 з опорними лініями, Codabar , Code 128 (підгрупи A, B, C), EAN-128, RPS 128, UCC 128, UCC/EAN-128 K-Mart, Random Weight, Post NET, I
2D-штрих-коди
PDF417, Datamatrix, MaxiCode, QR, Micro PDF417, Micro QR, Aztec
Габарити
188x134x150 мм
Датчики
Закінчення паперу, розриву етикетки, пазів, чорної мітки, термоконтролю друкувальної головки
Довжина друку, мм
300 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39, Code 93, EAN 8/13 (з 2- та 5-значними розширеннями), UPC A/E (з 2- та 5-значними розширеннями), I 2 of 5 та I 2 of 5 з опорними лініями, Codabar , Code 128 (підгрупи A, B, C), EAN-128, RPS 128, UCC 128, UCC/EAN-128 K-Mart, Random Weight, Post NET, I |
| 2D-штрих-коди | PDF417, Datamatrix, MaxiCode, QR, Micro PDF417, Micro QR, Aztec |
| Габарити | 188x134x150 мм |
| Датчики | Закінчення паперу, розриву етикетки, пазів, чорної мітки, термоконтролю друкувальної головки |
| Довжина друку, мм | 300 мм |
| Електроживлення | Вхід: 100-240 В, 50-60 Гц, 1,5 А Вихід: 12 В, 2 А |
| Клас захисту | IP43 |
| Клас принтера | Настольний |
| Кодування | DOS437, 720, 737, 755, 775, 850, 852, 855, 856, 857, 858, 860, 862, 863, 864, 865, 866, Windows 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1256, 1257, 1258 ISO8859-1, -2, -3, -4, -5, -6, -8, -9, -15 DBCS 932 (JIS), 936 (GBK), 949 (Koran), 950 (BIG5) |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення 12 В, кабель живлення, USB-кабель, кабель RS-232, фіксатор кабелю, шуруп (2 шт.), Рулон термопаперу, інструкція швидкої установки, CD з драйверами |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 0,880 кг (без паперу) |
| Мова принтера | Емуляція ESC/POS, ZPL, TSPL |
| Назва | Принтер етикеток та чеків HPRT LPQ80 (червоний+червоний) |
| Підтримувані ОС | Windows 2000/XP/Vista/7/8/Linux/OPOS |
| Пам'ять | 2 МБ SDRAM/2 МБ FlashROM |
| Панель управління | LED-індикатори: живлення (синій), нормальна робота (зелений), немає паперу/помилка (червоний) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Чековий термопапір/термоетикетка (Еко/Топ) |
| Умови зберігання | Температура: –20...+50 °C Вологість: 10...50% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: –5...+40 °C Вологість: 30...85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина паперу: 25–85 мм. Товщина паперу: 60–180 мкм. Діаметр рулону: до 90 мм. Діаметр втулки: 0.5" (12,7 мм), 1" (25,4 мм), 1,5" (38,1 мм) |
| Швидкість друку | 100 мм/с |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Шрифти | Растрові: 6, 8, 12, 16, 32, OCR A і B. Можуть обертатися на 90°/180°/270° та масштабуються до 10 разів у горизонтальному та вертикальному напрямках |
| Опції | Зовнішній розмотувач етикетки |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток і чеків HPRT LPQ80 (червоний+чорний)
Ціна
4 125 грн