Надійний, компактний та ефективний термотрансферний принтер Zebra TLP2824 Plus ідеально підходить для друку чеків, квитанцій, етикеток, наручних браслетів. Рекомендований для використання в роздрібній торгівлі, медичному обслуговуванні, готельному бізнесі. Принтер оснащений тримачами для рулонів, що пересуваються, що дає можливість віддруковувати етикетки, намотані на рулони з внутрішнім діаметром втулки 25-38 мм. Має потужний 32-bit RISC процесор і підтримує 2 найпопулярніші мови програмування EPL2 і ZPL. Інтеграція принтера до мережі забезпечується широким вибором інтерфейсів підключення – USB, RS232, LPT.
Термоголовка закріплена на верхній кришці принтера і відкидається разом з нею, що спрощує її обслуговування, а наявність прозорого віконця спрощує контроль за наявністю витратної стрічки - риббона. Міцний корпус із подвійними стінками надійно захищає внутрішні механізми від механічних пошкоджень.
Простота використання, надійність та універсальність робить дану модель відмінним помічником для будь-якої сфери.
Характеристики
| 1D-штрих-код | ZPL: Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, EAN-14, UPC-A and UPC-E with EAN 2 or 5 digit extensions, Plessey, POSTNET, Standard 2 of 5, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, LOGMARS, MSI, Codabar, and GS1 DataBar (formerly RSS |
| 2D-штрих-коди | ZPL: PDF417, MicroPDF417, Code 49, Maxicode, Codablock, Data Matrix, QR code, Aztec EPL: Maxicode (modes 2,3,4,6), PDF417, MacroPDF417, QR Code, Data Matrix, and Aztec |
| Габарити | 241х135х178 мм |
| Датчики | датчик прозорості (фіксований); датчик чорної мітки (фіксований); датчик відкритої кришки |
| Довжина друку, мм | 20-990 мм |
| Друк графіки | Підтримує шрифти користувача та графіку, включаючи власні логотипи |
| Електроживлення | Автовизначення (відповідає PFC) 100-240 В, 50-60 Гц ENERGY STAR кваліфікований принтер |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 1,6 кг |
| Мова принтера | ZPL, EPL |
| Назва | Принтер етикеток Zebra TLP2824 Plus (282P-101120-000) |
| Пам'ять | 8 МБ SDRAM/4 МБ FlashROM |
| Панель управління | 1 світлодіод; кнопка (подача) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Етикетка, термопапір, етикетка без підкладки, етикетка з чорною міткою |
| Умови зберігання | Температура зберігання: -40-60°C Вологість: 5-95%, без утворення конденсату |
| Умови роботи | Робоча температура: 5-41°C Вологість: 10-90%, без утворення конденсату |
| Характеристики носія | Ширина носія: 25,4-60 мм. Товщина носія: 0,075-0,18 мм. Діаметр втулки: 25,4-38 мм. |
| Характеристики риббону | Довжина: 74 м Ширина: 33,8-58 мм Діаметр втулки: 25,4-38 мм |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Ширина друку, мм | 56 |
| Шрифти | 16 резидентних шрифтів, що розширюються ZPL Один резидентний масштабований шрифт ZPL П'ять резидентних шрифтів, що розширюються, EPL2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок