0
0
Рекомендуємо
Модель: 17468
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
41 415 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 with subsets A/B/C and UCC Case C Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC and EAN 2 or 5 digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar, P
Габарити
325 х 272 х 500 мм
Датчики
датчик на просвіт (рухливий); датчик чорної мітки (фіксований по лівому краю)
Довжина друку, мм
Мін. Довжина друку: 12,7 мм, 25,4 мм (з обрізачем) Макс. Довжина друку: 991 мм
Друк графіки
Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки в тому числі логотипів користувача
Опис
Високопродуктивний та високоефективний промисловий термо- та термотрансферний принтер Zebra ZT410 (203 dpi) для виготовлення якісних етикеток, у тому числі високої складності або з великою кількістю інформації. Швидкість друку 356 мм/сек. Сприймає ZPL, ZPL II, EPL, XML мови. Високопотужний процесор, великий обсяг пам'яті, якісні матеріали та складання пристрою сприяє високій ефективності та продуктивності принтера.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 with subsets A/B/C and UCC Case C Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC and EAN 2 or 5 digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar, P |
| Габарити | 325 х 272 х 500 мм |
| Датчики | датчик на просвіт (рухливий); датчик чорної мітки (фіксований по лівому краю) |
| Довжина друку, мм | Мін. Довжина друку: 12,7 мм, 25,4 мм (з обрізачем) Макс. Довжина друку: 991 мм |
| Друк графіки | Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки в тому числі логотипів користувача |
| Електроживлення | Вхід: 90 В ~ 265 В, 48 ~ 62 Гц, 118,7 Вт |
| Клас принтера | Промисловий |
| Комплект поставки | Принтер Втулка для змотування відпрацьованого риббона Мережевий шнур живлення Джерело живлення CD (Включає програмне забезпечення ZebraDesigner) |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 16 кг |
| Мова принтера | ZPL, ZPL II, EPL, XML |
| Назва | Принтер етикеток Zebra ZT410 (ZT41042-T0E0000Z) |
| Підтримувані ОС | Windows Vista, Windows 2008, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 8.1, Windows XP, Windows 2003, Linux, Unix, Mac OS |
| Пам'ять | 256 МБ SDRAM/512 МБ FlashROM |
| Панель управління | РК-дисплей з підсвічуванням + 7 кнопок керування; 5 світлодіодів (статус, пауза, прийом даних, помилка, підключення до мережі); 3 кнопки (подача, пауза, скасування) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Етикетка із розривом, етикетка із чорною міткою, етикетка із перфорацією, безперервна стрічка Формат носія: рулонний, фальцований (Fan-Fold) |
| Умови роботи | Робоча температура: +5°C - +40°C Вологість: 20% - 85% (без конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина: 25,4 – 114 мм Товщина носія: 0,058 – 0,25 мм Зовнішній діаметр рулону: 203 мм Діаметр втулки: 76,2 мм |
| Характеристики риббону | Ширина: 51 – 110 мм; Макс. діаметр рулону: 81,3 мм; Діаметр втулки: 25,4 мм; Довжина: 450 м; Орієнтація: по лівому краю |
| Швидкість друку | 356 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Опції | Обрізувач; Смотчик; Відокремлювач; UHF RFID; Інтерфейс LPT; Інтерфейс Wi-Fi" |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Zebra ZT410 (ZT41042-T0E0000Z)
Ціна
41 415 грн