Мобільний принтер етикеток та чеків Zebra QLn420 із сертифікатом Apple iOS – третє покоління принтерів із сімейства QL, які зарекомендували себе як якісні, зручні та надійні мобільні пристрої для друку чеків та етикеток. Модель має простий і зрозумілий інтерфейс, має розширену пам'ять для зберігання інформації, підвищену продуктивність і швидкість обробки інформації, а також збільшений дисплей з більш високою роздільною здатністю. Наявність 2 інтерфейсів (Bluetooth та Ethernet) дозволяє зручно та швидко підключати пристрій до ПК або інших приладів.
Завдяки технології Power Smart Print, принтер може зберігати енергію при одночасному підвищенні максимальної швидкості та об'ємів друку етикеток.
Легкість, міцна та надійна конструкція, що витримує багаторазові падіння, робить цей принтер ідеальним для використання на виробництві, у транспортних та логістичних компаніях, роздрібній торгівлі.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39, Code 93, UCC/EAN128, Code 128, Codabar (NW-7), Interleaved 2-of-5, UPC-A, UPC-E, 2 and 5 digit add-on, EAN-8, EAN-13, 2 and 5 digit add-on. 2: PDF417, MicroPDF417, MaxiCode, QR Code, GS1/DataBar™ (RSS) family, Aztec, MSI/ Plessey, FIM Postnet |
| Габарити | 165 х 187 х 82,5 мм |
| Датчики | датчик прозорості (фіксований по центру); датчик чорної мітки (фіксований по центру); Тактчик наявності паперу |
| Довжина друку, мм | 12,7-813 мм |
| Клас захисту | IP43, (IP54 у захисному чохлі) |
| Клас принтера | Мобільний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 1,1 кг із батареєю |
| Мова принтера | CPCL, EPL, ZPL |
| Назва | Принтер етикеток Zebra QLn420 (QN4-AUCAEM11-00) |
| Пам'ять | 128MB SDRAM / 256MB Flash |
| Панель управління | РК-панель (240 х 128 пікселів); 5 кнопок навігації; 2 кнопки (прокручування, живлення); Індикатор заряду акумулятора |
| Процесор | 32-бітний 400 МГц ARM-процесор |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Етикетка, термопапір, етикетка без підкладки, етикетка з чорною міткою |
| Умови роботи | Температура: -20°C - +50°C Вологість: 10-90% (без конденсації) |
| Характеристики носія | Ширина носія: 51-112 мм. Товщина носія: 0,0813 ~ 0,1905 мм Макс. діаметр рулону: 66 мм Діаметр втулки: 19 мм або 34,9 мм |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок