Настільний термопринтер Bixolon SRP-E770III – високошвидкісний (127 мм/с) бюджетний апарат для друку термоетикетки методом прямого термодруку. Пристрій поєднує всі необхідні характеристики і функції для простого і швидкого друку термостікерів або термоквитків без надмірностей. Корейський виробник навіть у своєму бюджетному рішенні передбачив безліч зручностей, таких як: сумісність з усіма популярними мовами управління (в т.ч. ZPLII), розсувний тримач рулону етикетки з пересувними напрямними, рухомі датчики на просвіт та відображення (друк носіїв з чорною міткою) , відсіки для встановлення відділника та зовнішнього розмотувача. SRP-E770III здатний друкувати стандартні та двовимірні штрих-коди, а за допомогою програмного забезпечення Label Artist можливості принтера значно розширюються (друк графіки та зображень, сумісність з базами даних MS Office та форматом .dat). Термопринтер вже «з коробки» має на борту достатній для більшості завдань обсяг пам'яті 64 MB SDRAM, 128 MB Flash і два інтерфейси USB + Ethernet. Варто також віддати належне панелі управління, адже в цій бюджетці реалізовано 3 різнокольорові світлодіоди, які можуть інформувати Вас про 6-ти станів пристрою, а багатофункціональна кнопка «Feed» мінімізує потребу використання спеціальних програмних налаштувань. Заміна витратного матеріалу завжди буде вчасно, т.к. велике прозоре оглядове вікно дозволяє контролювати кількість етикетки та наявність рулону у принтері. Bixolon SRP-E770III сумісний з усіма поширеними настільними ОС та підтримує SDK для мобільних пристроїв.
У цю модель принтера вбудований наклейка стікера від підкладки. Механізм відділення етикетки полегшує та прискорює роботу, т.к. видає надрукований і вже готовий до наклеювання матеріал.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-13, EAN-8, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Standard 2-of-5, UPC/EAN extensions, UPC-A, UPC-E, IMB |
| 2D-штрих-коди | Aztec, Codablock, Code49, Data Matrix, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR Code, TLC39 |
| Габарити | 189 x 221 x 171 мм |
| Датчики | Просвіт Відображає Відкрита ТПГ |
| Довжина друку, мм | До 1000 мм |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форм, макетів та логотипів |
| Електроживлення | Зовнішній блок живлення 100-240 В, 50/60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, USB шнур, тестовий рулон термострічки, CD з драйверами |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 1,47 кг |
| Мова принтера | SLCS, BPL-Z™, BPL-E™ |
| Назва | Принтер етикеток Bixolon SRP-E770III (USB+Ethernet) з відділом |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux, Mac |
| Пам'ять | 64 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | З розривом, чорна мітка, з вирізом, безперервна, етикетка гармошкою |
| Умови зберігання | Температура: –20...+60 °C |
| Умови роботи | Температура: 0...+40 °C |
| Характеристики носія | Діаметр рулону - до 130 мм. Ширина рулону - до 106 мм. |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | 10 Растрових шрифтів SLCS Один масштабований шрифт SLCS 16 Растрових шрифтів BPL-Z™ Один масштабований шрифт BPL-Z™ 5 Растрових шрифтів BPL-E™ 23 Кодові сторінки Підтримка Unicode (UTF-8, UTF-16LE, UTF-16BE) |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок