0
0
Рекомендуємо
Модель: 18022
Виробник: Honeywell
Відгуки:
0
Ціна
0 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Практично всі популярні лінійні штрих-коди
2D-штрих-коди
Практично всі популярні 2D штрих-коди
Акумулятор
14,8 В літій-іонний, 2200 мАг (33 Вт-ч)
Габарити
166 x 200 x 81 мм
Електроживлення
Вхід постійного струму: зовнішні контакти зарядки ECharge, 11-15 В, вбудований шип та захист від перенапруг
Опис
Мобільний 4" принтер етикеток Honeywell (Datamax-O'neil) RL4 з міцною конструкцією і високою продуктивністю. Має двостінний корпус і гумові бампери для надійного захисту пристрою при падіннях і ударах. інтерфейсом Передбачена швидка заміна паперу за допомогою однієї руки, сертифікована програма подачі паперу та етикеток забезпечує безперебійну роботу, а також гарантує максимальну якість друку.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Практично всі популярні лінійні штрих-коди |
| 2D-штрих-коди | Практично всі популярні 2D штрих-коди |
| Акумулятор | 14,8 В літій-іонний, 2200 мАг (33 Вт-ч) |
| Габарити | 166 x 200 x 81 мм |
| Електроживлення | Вхід постійного струму: зовнішні контакти зарядки ECharge, 11-15 В, вбудований шип та захист від перенапруг |
| Клас принтера | Мобільний |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 0,98 кг (тільки для принтера) |
| Назва | Принтер етикеток Honeywell RL4 (RL4-DP-50100310) |
| Панель управління | LCD-дисплей 128x64 з підсвічуванням, чотири кнопки інтерфейсу користувача |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | етикетка з розривом, етикетка з чорною міткою, етикетка з перфорацією |
| Умови зберігання | Температура: від -40 до 60 °C |
| Умови роботи | Температура: від -20 до 50 °С Вологість: 10% - 90% без конденсації |
| Характеристики носія | Ширина: 51 – 105 мм Діаметр втулки: 19 мм Зовнішній діаметр рулону: 67 мм Товщина носія: 2 – 6.5 mil |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Ширина друку, мм | 105 |
| Шрифти | Масштабовані шрифти: CG Triumvirate Bold Condensed, CG Triumvirate та CG Times з кирилицею, грецькою Підтримка символів арабською та івритом Стандартні шрифти: 5.5CPI, 7.2CPI, 10.2 CPI, 10.7CPI, 10.7CPI, 10.7CPI, 10.7CPI, 10.7CPI, 10.2CPI, 10.7CPI, 10. .0CPI, OCR -A, OCR-B, доступний |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Honeywell RL4 (RL4-DP-50100310)
Ціна
0 грн