Компактний настільний термопринтер Zebra GK420d для друку етикеток шириною до 104 мм із збільшеною продуктивністю та розширеними мережевими можливостями та з найменшим кроком друку у цьому класі принтерів. Пристрій роздруковує зі швидкістю 127 мм/с і рекомендується до використання в роздрібній торгівлі, охороні здоров'я, на невеликих виробництвах. Застосовується в тих випадках, коли необхідні недорогі та невеликі термоетикетки зі штрих-кодом, які використовуються всередині приміщення без потрапляння прямих сонячних променів і не піддаються механічним впливам.
Пристрій може друкувати на рулонних термоетикетках, безперервних носіях, картонних ярликах, папері Fan-Fold (складена в стопку), з позиційними мітками або без них. Максимально допустима ширина матеріалів - 108 мм при щільності 0,08-0,18 мм. Визначення розміру та типу етикеток виконується автоматично.
Потужний RISC-процесор в 32 біти, а також збільшена пам'ять забезпечує миттєву обробку інформації з наступним виведенням до друку. Ємність флеш-пам'яті становить 4 Мб, що цілком достатньо для завантаження шрифтів, графіки, макетів і логотипів. Сумісність з персональним комп'ютером забезпечується завдяки підтримці EPL та ZPL мов програмування.
Корпус виконаний з міцного ABS-пластика, на панелі управління розміщений індикатор стану принтера. На задній кришці корпусу розміщений спеціальний проріз, через який можуть подаватися нестандартні носії або рулони з великим намотуванням.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 11 (ZPL), Code 128, Code 39, Code 93, Code 93, EAN-13, EAN-8, EAN-14 (ZPL), German Post Code (EPL), Industrial 2-of-5 (ZPL), Interleaved 2-of-5, Japanese Postnet (EPL), ISBT-128 (ZPL), Logmars (ZPL), MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-1 |
| 2D-штрих-коди | Codablock (ZPL), Code 49 (ZPL), Data Matrix, MaxiCode, QR Code, PDF417, MicroPDF417, Aztec |
| Габарити | 171 x 152 x 209 мм |
| Датчики | Тактчик відбиття, чорної мітки |
| Довжина друку, мм | 991 мм |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, макетів та логотипів |
| Електроживлення | Вхід: 100-240 VAC, 50-60 Гц Вихід: 24 VDC, 2,5 А Energy Star |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 1400 г |
| Мова принтера | EPL и ZP |
| Назва | Принтер етикеток Zebra GK420d (GK42-202220-000) |
| Пам'ять | 8 МБ SDRAM/4 МБ FlashROM |
| Панель управління | датчик стану принтера |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Безперервна стрічка Fan-Fold Етикетка із розривом Етикетка із чорною міткою (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Умови зберігання | Температура: -40 ~ 60C ° Вологість: 5-95%, без утворення конденсату |
| Умови роботи | Температура: 5 ~ 41C ° Вологість: 10-90%, без утворення конденсату |
| Характеристики носія | Ширина носія: 18-108 мм. Довжина носія: до 127 мм. Товщина носія: 0,08-0,19 мм. |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок