0
0
Рекомендуємо
Модель: ctp-cls300
Виробник: Citizen
Відгуки:
0
Ціна
9 625 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
Габарити
168x222x178 мм
Датчики
Просвітний (фіксований по центру), що відображає (рухливий)
Довжина друку, мм
Від 38,1 мм
Електроживлення
Змінний струм: 100-240 В; 1,6 А; 50-60 Гц
Клас принтера
Настольний
Опис
Термопринтер Citizen CL-S300 зібрав усі основні характеристики, необхідні для щоденного друку етикеток із середньою швидкістю, у компактному захищеному корпусі. Графічний інтерфейс Windows Graphical Device Interface дозволяє друкувати в режимі plug'n'play з будь-яких програм Windows, а технологія Hi-Open робить завантаження витратних матеріалів легким і зручним, не вимагаючи для цього додаткового робочого простору. Опціонально доступний відділник етикеток.
Характеристики
| Габарити | 168x222x178 мм |
| Датчики | Просвітний (фіксований по центру), що відображає (рухливий) |
| Довжина друку, мм | Від 38,1 мм |
| Електроживлення | Змінний струм: 100-240 В; 1,6 А; 50-60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | Принтер, адаптер змінного струму, CD з BarTender/інструкцією |
| Країна-виробник | Японія |
| Маса | 2 кг |
| Мова принтера | Емуляція EPL |
| Назва | Принтер етикеток Citizen CL-S300 |
| Підтримувані ОС | Драйвери: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, Windows Server 2003/2008/2012 DLL: Windows 2000, XP, Vista |
| Пам'ять | 16 КБ SDRAM/64 КБ FlashROM |
| Панель управління | Кнопки: подача паперу Триколірний індикатор |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова термострічка, термоэтикетки (длина регулируется автоматически или программно) |
| Умови зберігання | Температура: –20...+50 °C Вологість: 10–90% |
| Умови роботи | Температура: +5...40 °C Влажность: 30–85% |
| Характеристики носія | Диаметр рулона: до 127 мм Ширина рулона: 25,4–118 мм Толщина бумаги: 0,06–0,2 мм Диаметр втулки: 1"/1,5" (25,4/38,1 мм) |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Ширина друку, мм | 108 |
| Опції | Відокремлювач етикеток, зовнішній тримач для рулону діаметром до 250 мм, зовнішній намотник |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Citizen CL-S300
Ціна
9 625 грн