0
0
Рекомендуємо
Модель: 11603
Виробник: Bixolon
Відгуки:
0
Ціна
12 375 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, IMB, Interleaved 2-of-5, ITF, UCC/EAN-128, UPC-A, UPC-E
2D-штрих-коди
Data Matrix, MaxiCode, PDF417, QR
Габарити
214x310x200 мм
Датчики
Прозорості, чорної мітки, кінця риббона, відкриття кришки
Довжина друку, мм
6–1000 мм
Опис
Універсальний 4-дюймовий термотрансферний принтер Bixolon SLP-T403G для друку етикеток шириною до 115 мм. Максимальна швидкість друку – 100 мм/с. Унікальний механізм подачі риббона дозволяє використовувати рулони з намотуванням 70–300 м. Апарат простий у використанні та обслуговуванні, а різноманітність опцій та аксесуарів забезпечує гнучке вирішення різних завдань.
- Роздільна здатність термоголовки – 300 dpi
- Термо- та термотрансферний спосіб друку
- Максимальна довжина риббону 30-700 м
- Виконує друк на рулонних носіях, із чорною міткою, розривом та перфорацією.
- Потужний процесор ARM7 на 166 МГц
- Опціонально підтримує підключення розмотувача, обрізача, відокремлювача, намотника та ін.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, IMB, Interleaved 2-of-5, ITF, UCC/EAN-128, UPC-A, UPC-E |
| 2D-штрих-коди | Data Matrix, MaxiCode, PDF417, QR |
| Габарити | 214x310x200 мм |
| Датчики | Прозорості, чорної мітки, кінця риббона, відкриття кришки |
| Довжина друку, мм | 6–1000 мм |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форматів та логотипів |
| Електроживлення | Зовнішній адаптер змінного струму: 100-240 В, 50/60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, мережевий шнур, тестовий рулон риббона, CD з драйвером |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 2,75 кг |
| Мова принтера | SLCS, BPL-Z, BPL-E |
| Назва | Принтер етикеток Bixolon SLP-T403G |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux CUPS, Mac SDK: Android SDK, Windows SDK |
| Пам'ять | 8 МБ SDRAM/2 МБ FlashROM |
| Панель управління | Кнопки: друк (пауза/відновлення, скасування/очікування). Індикатори: статус, помилка |
| Роздільна здатність | 300 dpi (12 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Термоетикетка, етикетка. З розривом, з чорною міткою, безперервна, з перфорацією |
| Тип риббону | Wax, Wax/Resin, Resin, Out |
| Умови зберігання | Температура: –20…+60 °C. Вологість: 10...90% |
| Умови роботи | Температура: +5...+40°C. Вологість: 10...80% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону - до 130 мм. Ширина рулону - 15-116 мм. |
| Характеристики риббону | Ширина - 33-110 мм, довжина - 70-300 мм |
| Швидкість друку | 100 мм/с |
| Ширина друку, мм | 106 |
| Шрифти | SLCS, 23 Code Page |
| Опції | Ethernet |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Bixolon SLP-T403G
Ціна
12 375 грн