0
0
Рекомендуємо
Модель: 5842
Виробник: GoDEX
Відгуки:
0
Ціна
13 680 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 39; Code 93; EAN-8; EAN-13; EAN 8/13 (з 2- та 5-значними розширеннями); UPC-A; UPC-E; UPC-A та UPC-E з 2- або 5-значними розширеннями EAN; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A/B/C); EAN 12
2D-штрих-коди
PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; MaxiCode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49; Codablock F; TLC 39
Габарити
285x171x226 мм (ДxВxШ)
Датчики
Відбиваючий датчик, що настроюється (повна ширина); фіксований просвітний датчик (розташований по центру)
Довжина друку, мм
4–1 727 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39; Code 93; EAN-8; EAN-13; EAN 8/13 (з 2- та 5-значними розширеннями); UPC-A; UPC-E; UPC-A та UPC-E з 2- або 5-значними розширеннями EAN; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A/B/C); EAN 12 |
| 2D-штрих-коди | PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; MaxiCode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49; Codablock F; TLC 39 |
| Габарити | 285x171x226 мм (ДxВxШ) |
| Датчики | Відбиваючий датчик, що настроюється (повна ширина); фіксований просвітний датчик (розташований по центру) |
| Довжина друку, мм | 4–1 727 мм |
| Друк графіки | Вбудовані формати: BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В/50-60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Кодування | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, мережевий шнур, тестовий рулон риббона, CD з драйвером |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 2,5 кг (без витратних матеріалів) |
| Мова принтера | EZPL, GEPL, GZPL (автоперемикання) |
| Назва | Принтер етикеток GoDEX G500 UES |
| Підтримувані ОС | Драйвери: Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8.1DLL: Win CE/.NET/Andriod/Windows Mobile/Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8.1 |
| Пам'ять | 16 МБ SDRAM/8 МБ FlashROM |
| Панель управління | Два двокольорові LED-індикатори (готовність та статус) Кнопка подачі стрічки |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Тип риббону | Wax, Resin, Wax/Resin |
| Умови зберігання | Температура: –20…+50 °C Вологість: 10–90% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: +5…40 °C Вологість: 30–85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина: 25,4-118 мм Товщина: 0,06-0,25 мм Діаметр рулону: до 5" (127 мм) Діаметр втулки: 1" (25,4 мм), 1,5" (38,1 мм), 3" (76,2 мм) |
| Характеристики риббону | Довжина: 300 м Ширина: 30–110 мм Діаметр рулону: 2,67" (68 мм) Діаметр втулки: 1" (25,4 мм) |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Ширина друку, мм | 108 |
| Шрифти | Вбудовані шрифти Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16х26; OCR A та B; можуть обертатися на 90/180/270; масштабуються до 8-ми разів у горизонтальному та вертикальному напрямках; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Шрифти TrueType |
| Опції | Обрізувач Відділювач етикеток Зовнішній розмотувач етикеток для рулонів діаметром 10" (250 мм) Зовнішній намотувач етикеток |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток GoDEX G500 UES
Ціна
13 680 грн