GoDEX ZX1600i - високопродуктивний та високоточний термо- та термотрасферний промисловий принтер 600 dpi з розширеним набором інтерфейсів у стандартній комплектації для полегшення мережної інтеграції. Має компактну, але міцну конструкцію та надійний робочий механізм для виконання найскладніших завдань. Висока роздільна здатність друку гарантує, що пристрій легко впорається з друком складної та дрібної графіки на різних носіях, включаючи синтетичні стікери та текстильні стрічки.
Призначений для друку етикеток шириною до 4" на складних виробничих умовах великим тиражем з високою швидкістю в 101.6 мм, що для принтерів з роздільною здатністю 600 точок є дуже хорошим показником. Легка і швидка заправка риббона, подвійна буферизація ( наступна завантажується в пам'ять пристрою), 32-бітний RISC-процесор і 32 МБ SDRAM / 128 МБ Flash ROM значно прискорюють роботу пристрою. тому, завдяки цьому, можна підключати зовнішні пристрої та обробляти досить ємну кількість інформації.
Робота з максимальною довгою рибоною 450 м, причому неважливо фарбуючим шаром назовні або усередину (ink out, ink in), дозволяють не залежати від типу стрічки і набагато рідше проводити її заміну. Прилад обладнаний 2 датчиками "на відображення" та "на просвіт", що дозволяє використовувати етикетки з будь-якою щільністю підкладки, неправильною геометрією, з чорними мітками та перфорацією. У поставку входить оригінальне ПЗ GoLabel для створення та редагування, а також для завантаження в пам'ять будь-яких шрифтів і макетів етикеток для друку на пристрої.
Серія принтерів ZX 1000 відрізняється беззастережною продуктивністю та максимальною витривалістю. Зовнішні та внутрішні частини корпусу, а також основний матеріал станини виготовлені з міцного металу і ідеально справляються з роботою 24/7.
У виробництві важлива кожна хвилина часу та потужний промисловий ZX-1600i готовий використовувати його максимально ефективно.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39; Code 93; EAN 8/13 (з 2- та 5-значними розширеннями); UPC-A/E (з 2- та 5-значними розширеннями); Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A/B/C); DUN-14; RPS 128; UCC 128; UCC/EAN-128 K-Mart; |
| 2D-штрих-коди | PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; MaxiCode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49; Codablock |
| Габарити | 465x308x271 мм (ДxВxШ) |
| Датчики | Відображаючий і просвітний датчики, що настроюється (розташовані зліва) |
| Довжина друку, мм | 4–6 604 мм |
| Друк графіки | Вбудовані формати: BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В/50-60 Гц |
| Клас принтера | Промисловий |
| Кодування | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, мережевий шнур, тестовий рулон риббона, CD з драйвером |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 13,6 кг (без витратних матеріалів) |
| Мова принтера | EZPL, GEPL, GZPL (автоперемикання) |
| Назва | Принтер етикеток GoDEX ZX1600i |
| Підтримувані ОС | Драйвери: MAC/Linux/Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8.1DLL: Win CE/.NET/Andriod/Windows Mobile/Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8.1 |
| Пам'ять | 32 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Панель управління | 3,2-дюймовий сенсорний РК-екран з підсвічуванням Кнопка включення/відключення із зеленим LED-підсвічуванням Кнопка подачі стрічки/паузи/скасування з двоколірним LED-підсвічуванням: готовий (зелений); помилка (червоний) Кнопка калібрування на задній панелі |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 600 dpi (24 точки/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Тип риббону | Wax, Resin, Wax/Resin |
| Умови зберігання | Температура: –20…+50 °C Вологість: 10–90% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: +5…40 °C Вологість: 30–85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина: 25,4-118 мм (відрив); до 117 мм (обрізання); до 118 мм (відділення/намотка)Товщина: 0,06–0,25 мм Діаметр рулону: до 8" (203 мм) Діаметр втулки: 1,5" (38,1 мм), 3" (76,2 мм) |
| Характеристики риббону | Довжина: 450 м Ширина: 30–110 мм Діаметр рулону: 2,99" (76 мм) Діаметр втулки: 1" (25,4 мм) |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Ширина друку, мм | 106 |
| Шрифти | Вбудовані шрифти Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16х26; OCR A та B; можуть обертатися на 90/180/270; масштабуються до 8-ми разів у горизонтальному та вертикальному напрямках; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Шрифти TrueType |
| Опції | Обрізальник Модуль адаптера паралельного порту (Centronic "мама" 36-pin) Модуль Bluetooth Модуль Wireless LAN (802.11 b/g/n) Інтерфейс аплікатора (DSUB "мама" 15-pin) Зовнішній розмотувач етикеток Зовнішній намотник етикеток Відділювач |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок