GoDEX ZX1200i – високопродуктивний термо- та термотрасферний промисловий принтер з розширеним набором інтерфейсів у стандартній комплектації для полегшення мережної інтеграції. Має компактну, але міцну конструкцію та надійний робочий механізм для виконання найскладніших завдань.
Призначений для друку етикеток шириною до 4" на складних виробничих умовах великим тиражем з дуже високою швидкістю в 254 мм / с. Легка і швидка заправка риббона, подвійна буферизація (поки 1 етикетка друкується, наступна завантажується в пам'ять пристрою) процесор і 32 МБ SDRAM / 128 МБ Flash ROM значно прискорюють роботу пристрою.Великий обсяг флеш-пам'яті та наявність 3-х портів USB-Host роблять апарат максимально гнучким та універсальним в експлуатації, тому, завдяки цьому, можна підключати зовнішні пристрої та обробляти досить ємну кількість інформації.
Робота з максимальною довжиною рибону 450 м, причому неважливо фарбуючим шаром назовні або усередину (ink out, ink in), дозволяють не залежати від типу стрічки і набагато рідше проводити її заміну. Прилад обладнаний 2 датчиками "на відображення" та "на просвіт", що дозволяє використовувати етикетки з будь-якою щільністю підкладки, неправильною геометрією, з чорними мітками та перфорацією. У поставку входить оригінальне ПЗ GoLabel для створення та редагування, а також для завантаження в пам'ять будь-яких шрифтів і макетів етикеток для друку на пристрої.
Серія принтерів ZX 1000 відрізняється беззастережною продуктивністю та максимальною витривалістю. Зовнішні та внутрішні частини корпусу, а також основний матеріал станини виготовлені з міцного металу і ідеально справляються з роботою 24/7.
У виробництві важлива кожна хвилина часу та потужний промисловий ZX-1200i готовий використовувати його максимально ефективно.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39; Code 93; EAN 8/13 (з 2- та 5-значними розширеннями); UPC-A/E (з 2- та 5-значними розширеннями); Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A/B/C); DUN-14; RPS 128; UCC 128; UCC/EAN-128 K-Mart; |
| 2D-штрих-коди | PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; MaxiCode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49; Codablock |
| Габарити | 465x308x271 мм (ДxВxШ) |
| Датчики | Відображаючий і просвітний датчики, що настроюється (розташовані зліва) |
| Довжина друку, мм | 4–4 572 мм |
| Друк графіки | Вбудовані формати: BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В/50-60 Гц |
| Клас принтера | Промисловий |
| Кодування | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, мережевий шнур, тестовий рулон риббона, CD з драйвером |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 13,6 кг (без витратних матеріалів) |
| Мова принтера | EZPL, GEPL, GZPL (автоперемикання) |
| Назва | Принтер етикеток GoDEX ZX1200i |
| Підтримувані ОС | Драйвери: MAC/Linux/Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8.1DLL: Win CE/.NET/Andriod/Windows Mobile/Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8.1 |
| Пам'ять | 32 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Панель управління | 3,2-дюймовий сенсорний РК-екран з підсвічуваннямКнопка включення/відключення із зеленим LED-підсвічуванням Кнопка подачі стрічки/паузи/скасування з двоколірним LED-підсвічуванням: готовий (зелений); помилка (червоний) Кнопка калібрування на задній панелі |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Тип риббону | Wax, Resin, Wax/Resin |
| Умови зберігання | Температура: –20…+50 °C Вологість: 10–90% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: +5…40 °C Вологість: 30–85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина: 25,4-118 мм (відрив); до 117 мм (обрізання); до 118 мм (відділення/намотка)Товщина: 0,06–0,25 мм Діаметр рулону: до 8" (203 мм) Діаметр втулки: 1,5" (38,1 мм), 3" (76,2 мм) |
| Характеристики риббону | Довжина: 450 м Ширина: 30–110 мм Діаметр рулону: 2,99" (76 мм) Діаметр втулки: 1" (25,4 мм) |
| Швидкість друку | 254 мм/с |
| Ширина друку, мм | 108 |
| Шрифти | Вбудовані шрифти Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16х26; OCR A та B; можуть обертатися на 90/180/270; масштабуються до 8-ми разів у горизонтальному та вертикальному напрямках; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Шрифти TrueType |
| Опції | Обрізальник Модуль адаптера паралельного порту (Centronic "мама" 36-pin) Модуль Bluetooth Модуль Wireless LAN (802.11 b/g/n) Інтерфейс аплікатора (DSUB "мама" 15-pin) Зовнішній розмотувач етикеток Зовнішній намотник етикеток Відділювач |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок