0
0
Рекомендуємо
Модель: 9724
Виробник: Rongta
Відгуки:
0
Ціна
6 600 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
CODE39, EAN-13, EAN-8, CODABAR, CODE93, ITF
2D-штрих-коди
QR, PDF417
Інтерфейси
USB, Wi-Fi
Акумулятор
1400 мАч li-ion
Габарити
112x79x45 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | CODE39, EAN-13, EAN-8, CODABAR, CODE93, ITF |
| 2D-штрих-коди | QR, PDF417 |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi |
| Акумулятор | 1400 мАч li-ion |
| Габарити | 112x79x45 мм |
| Датчики | Відкриття кришки, Наявність паперу |
| Електроживлення | Блок живлення, Mini-USB |
| Клас принтера | Мобільний |
| Кодування | Типова кодова сторінка 1251 |
| Комплект поставки | Принтер, акумулятор, блок живлення, інструкція з експлуатації |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 0,110 кг (включаючи рулон паперу та акумулятор) |
| Назва | Принтер чеків Rongta RPP-200WU |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux, Android SDK |
| Панель управління | Індикатори: заряд батареї, статус, помилка Кнопки: увімкнення, протягування паперу |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Термопапір, чековий папір |
| Умови зберігання | від -10 °C до 50 °C |
| Умови роботи | від 5 °C до 45 °C |
| Характеристики носія | Ширина: 58 мм Діаметр: 40 мм (макс.) Товщина: 60 – 80 мкм |
| Швидкість друку | 80 мм/с |
| Ширина друку, мм | 48 |
| Шрифти | ASCII Font A: 12×24/ASCII Font B: 9×24/Chinese: 24×24 Font A: 32/Font B: 42/Chinese: 16 |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Rongta RPP-200WU
Ціна
6 600 грн