0
0
Рекомендуємо
Модель: 19315
Виробник: Bixolon
Відгуки:
0
Ціна
7 904 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Coda Bar, Code39, Code93, Code128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E
2D-штрих-коди
Data Matrix, PDF417, QR Code
Інтерфейси
USB, Ethernet
Габарити
103 x 104 x 109 мм
Друк графіки
Підтримка шрифтів, графіки, формати та логотипи
Характеристики
| 1D-штрих-код | Coda Bar, Code39, Code93, Code128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E |
| 2D-штрих-коди | Data Matrix, PDF417, QR Code |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Габарити | 103 x 104 x 109 мм |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, формати та логотипи |
| Електроживлення | Сертифікат EnergyStar, Зовнішній адаптер живлення 100-240 В AV, 50/60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 0.61 кг |
| Мова принтера | BXL / POS |
| Назва | Принтер чеків Bixolon SRP-Q200EK (USB + Ethernet) |
| Підтримувані ОС | Android™, iOS™ и Windows® |
| Пам'ять | Приймальний буфер 4 КБ |
| Панель управління | Feed, Power |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 250 мм/с |
| Ширина друку, мм | 54 |
| Шрифти | Літерно-цифровий: 95 Розширена графіка: 128 x 35 сторінок До збірної: 32 |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Bixolon SRP-Q200EK (USB+Ethernet)
Ціна
7 904 грн