0
0
Рекомендуємо
Модель: 12486
Виробник: Bixolon
Відгуки:
0
Ціна
8 664 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Coda Bar, Code39, Code93, Code128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E
2D-штрих-коди
Data Matrix, PDF417, QR
Інтерфейси
USB
Габарити
145x204x146 мм
Датчики
Відсутності паперу Закінчення паперу Відкриття кришки
Характеристики
| 1D-штрих-код | Coda Bar, Code39, Code93, Code128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E |
| 2D-штрих-коди | Data Matrix, PDF417, QR |
| Інтерфейси | USB |
| Габарити | 145x204x146 мм |
| Датчики | Відсутності паперу Закінчення паперу Відкриття кришки |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форм, макетів та логотипів |
| Електроживлення | Зовнішній адаптер змінного струму: 100-240 В, 50/60 Гц |
| Клас принтера | Настільний |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, мережевий шнур, тестовий рулон термострічки, CD диск з драйверами |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 1,55 кг |
| Мова принтера | Емуляція BXL/POS |
| Назва | Принтер чеків Bixolon SRP-350III COG з автообрізачем |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux, Mac |
| Панель управління | Кнопка: Протяжка паперу Індикатори: Наявності паперу, Помилка, Живлення |
| Роздільна здатність | 180 dpi (7 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова термострічка |
| Умови зберігання | Температура: –20...+60 °C |
| Умови роботи | Температура: 0...+40 °C |
| Характеристики носія | Діаметр рулону - до 83 мм. Ширина - до 80 мм. |
| Швидкість друку | 250 мм/с |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Шрифти | Шрифт A: 12 × 24 – 42 знаки; Шрифт B: 9×17 - 56 знаків; Шрифт C: 9 × 24 - 56 знаків |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Bixolon SRP-350III COG з автообрізачем
Ціна
8 664 грн