0
0
Рекомендуємо
Модель: 10898
Виробник: HPRT
Відгуки:
0
Ціна
3 496 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, Code 39, ITF, Codabar, Code 128, Code 93
Інтерфейси
USB, RS-232
Габарити
186x114x128 мм
Датчики
Закінчення паперу
Друк графіки
Підтримка растрового друку з різною роздільною здатністю і друк растрової графіки (макс. розмір растрової графіки - 40 КБ, загальний розмір - 64 КБ)
Характеристики
| 1D-штрих-код | UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, Code 39, ITF, Codabar, Code 128, Code 93 |
| Інтерфейси | USB, RS-232 |
| Габарити | 186x114x128 мм |
| Датчики | Закінчення паперу |
| Друк графіки | Підтримка растрового друку з різною роздільною здатністю і друк растрової графіки (макс. розмір растрової графіки - 40 КБ, загальний розмір - 64 КБ) |
| Електроживлення | Вхід: 100-240 В Вихід: 12 В, 2 А |
| Клас захисту | IP43 |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення 12 В, кабель живлення, кабель USB, кабель RS-232, інструкція з експлуатації, CD з драйверами |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 1,06 кг (без паперу) |
| Мова принтера | Емуляція ESC/POS |
| Назва | Принтер чеків HPRT PPT2-A (чорний) |
| Підтримувані ОС | Windows 2000/XP/Vista/7/8/Linux/OPOS SDK: WinCE, Win Mobile, Android |
| Панель управління | LED-індикатори: живлення (червоний), немає паперу/помилка (синій) |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Чековий термопапір |
| Умови зберігання | Температура: –40...+60 °C Вологість: 5...95% |
| Умови роботи | Температура: –5...+50 °C Вологість: 25...80% |
| Характеристики носія | Ширина бумаги: 58 мм Толщина бумаги: 0,056–0,1 мм Диаметр рулона: до 83 мм |
| Швидкість друку | 100 мм/с |
| Ширина друку, мм | 48 |
| Шрифти | Китайські: GBK 16x16, 24x24 пікселів Буквенно-цифрові: ASCII 8x16, 12x24 пікселів Користувальницькі Кодування: 74 |
| Опції | Ethernet-порт |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків HPRT PPT2-A (чорний)
Ціна
3 496 грн