Сервіс та ремонт банківського обладнання від SMC

Пристрої для перерахунку, сортування, фасування, перевірки купюр на справжність широко використовується у великих фінансових установах. Його застосовують для оптимізації робочих процесів, пов'язаних з обробкою готівки на підприємствах різних сфер діяльності. Це значно полегшує рутинні операції, які проводить оператор, що працює з грошима.

Але якою б якісною не була техніка, її експлуатаційні характеристики з часом погіршуються. При постійному використанні основні вузли зношуються і забруднюються, як наслідок – часті поломки та зупинка робочого процесу. Тому профілактику та ремонт банківського обладнання повинні проводитись згідно з графіком, установленим виробником.

ремонт банковского оборудования

Сервісний центр компанії Super Money Counters здійснює діагностику, заміну комплектуючих деталей, усуває поломки у роботі лічильних машинок, апаратів для перевірки справжності грошей, придбаних у нас. Професійна команда спеціалістів проводить такі види обслуговування в рамках гарантійного періоду:

  • профілактика та техобслуговування лічильників, детекторів;
  • відновлювальний ремонт банківського обладнання;
  • оновлення програмного забезпечення під час емісії нових купюр.

Обслуговування лічильників банкнот, детекторів для налагодженої роботи

Компанія Super Money Counters бере на себе зобов'язання щодо своєчасної профілактики:

  • детекторів валют та цінних паперів;
  • машинок для рахунку банкнот та монет;
  • сортувальників купюр;
  • іншого спецобладнання.

обслуживание счетчиков банкнот

На пристрої надається гарантія від виробника. Але якщо при правильному використанні пристроїв виникнуть перебої під час роботи, фахівці SMC усунуть будь-які проблеми, пов'язані з виходом техніки з ладу.

По закінченні гарантійного періоду співробітники SMC не забувають про своїх клієнтів. Ви можете звернутися до нас, якщо виникне потреба у післягарантійному техобслуговуванні.

Заміна вузлів пристрою та комплектуючих, відновлення функцій детектора або сортувальника, обслуговування лічильників банкнот виконується у сервісному центрі. У разі поломки ремонтний сервіс буде проведений в найкоротші терміни, при цьому використовуються оригінальні запчастини.

ремонт банковской техники

Ремонт банківського обладнання – завдання для професіоналів SMC

Компанія SMC вже понад 10 років – одні з лідерів українського ринку з продажу якісних пристроїв для роботи з готівкою. Ми співпрацюємо з найбільшими фінансовими та торговими організаціями країни не тільки як постачальник техніки від світових виробників, але й проводимо гарантійний та післягарантійний ремонт банківської техніки. Якщо ми не можемо вирішити проблему самотужки, то обов'язково підкажемо до кого звернутися.

Наш сервісний центр розташований за адресою: м. Київ, вул. Сторожова, 69. Деталі, що цікавлять, можна уточнити, звернувшись у техпідтримку за телефоном – 093 084 00 84. Графік роботи служби – понеділок-п'ятниця з 10.00 до 18.00.

Звертайтеся до Super Money Counters – гарантуємо високоякісний товар та відмінний сервіс.