Ремонт детекторів банкнот Dors 1100

Банківська техніка торгової марки Dors зарекомендувала себе як надійні та довговічні пристрої. Але навіть якісні апарати для повноцінної роботи потребують регулярного обслуговування та періодичного чищення. Спеціалісти нашої компанії готові запропонувати якісний ремонт детекторів банкнот Dors 1100 за вигідною для клієнта ціною. Для уточнення цікавої для вас інформації та отримання кваліфікованої консультації телефонуйте за вказаним на сайті super-money-counters.com.ua телефоном.

Поломки, які найчастіше зустрічаються Dors 1100

Відмінною особливістю і однією з головних переваг детекторів банкнот моделі є вбудована система самодіагностики. Однак у процесі експлуатації апарату користувачі стикаються не тільки з поломками самого пристрою, але й з помилками в роботі алгоритму діагностики.

При коректному діагностуванні стану детектора банкнот найчастіше зустрічаються такі коди помилок:

  • ErrAl;
  • ErrRobJ;
  • ErrSnh;
  • ErrAr;
  • SerErr;
  • ErrUL.

Поява якогось із перелічених написів свідчить про несправність важливих вузлів та необхідність термінового ремонту. Довірити вирішення такого завдання варто досвідченим фахівцям. Наша компанія пропонує послуги якісного ремонту детекторів банкнот Dors у Києві. З докладним прайсом робіт можна ознайомитись на сайті super-money-counters.com.ua.

Якісний ремонт – гарантія точної роботи

Банківське обладнання Dors має відмінний функціонал, тому використовується фахівцями різних державних та приватних установ, сфера професійної діяльності яких передбачає великий обіг готівки. Детектори та лічильники банкнот функціонують у досить напруженому режимі, що зумовлює необхідність їхньої регулярної діагностики. Чим раніше проведено перевірку, тим більш точною та коректною буде робота апарату.

Зміна мережі або перепади напруги можуть призвести до прискореного зношування, а також виходу з ладу блоку живлення та датчика детекції. Більшість механічних поломок пов'язане зі штифтами та ременями. Також може знадобитися переналаштування валів. Не захищені від зносу та електронні елементи системи, які вимагають підвищеної уваги майстра та точного налаштування.

Мешканці столиці можуть скористатися послугами з технічного обслуговування лічильних машин, детекторів банкнот та іншої банківської техніки, що надаються фахівцями нашої компанії.