Moniron-Dec POS - оновлення програмного забезпечення

Це зручний технічний прилад, розроблений для автентифікації валюти. Банки, АЗС, торгові точки, кредитні організації - будь-яка структура, яка щодня стикається з великим потоком готівки, потребує детектора. Moniron-Dec POS має розширену функцію керування за допомогою комп'ютера, де попередньо встановлюють відповідне програмне забезпечення.

Оскільки від коректної роботи пристрою залежить фінансове становище компанії, що його застосовує, воно не повинне застаріти. Як тільки модель перестає встигати за сучасними реаліями, вона з детектора перетворюється на лічильну машинку. Ви можете повернути пристрій до ладу за допомогою оновлення програмного забезпечення. Сьогодні цей процес, так звана прошивка, займає зовсім небагато часу.

Особливості процедури оновлення ПЗ у детекторі

Згодом ПЗ грошових машин застаріває, оскільки з'являються купюри нового зразка або нового номіналу, розробляються все більш надійні засоби захисту грошей. Стара модель детектора стає неактуальною. Але не завжди доцільно купувати нову машину, можна просто перепрограмувати стару. Схема прошивки проста:

  • купити у виробника пристрою нове ПЗ;
  • підключити машину;
  • провести сам процес та перевірити роботу.

Проте технічні деталі не такі прості, як схема, тому прошивку обладнання має проводити професіонал. Спеціалісти компанії Super-Money-Counters здійснюють низку послуг з обслуговування банківської техніки. Нашими співробітниками швидко та якісно буде проведена прошивка-Moniron-Dec Pos, налаштування її для подальшої експлуатації.

Чому варто звернутися в Super-Money-Counters?

Компанія займається продажем банківського обладнання, а також надає послугу сервісного супроводу пристроїв, введення в експлуатацію, навчання персоналу роботі з технікою, ремонту. У нашому електронному каталозі є великий вибір різноманітного обладнання, яке полегшує роботу з коштами. Пристрої поставляються безпосередньо від виробників, тому їхня вартість - оптимальна. Потрібну консультацію з експлуатації консультант магазину проведе у телефонному режимі. Доставка товару здійснюється по всіх містах України.