Ремонт детекторів банкнот

Організації, установи, підприємства, заклади, що мають справу з великою масою готівки, оснащують робочі місця касирів спеціальними високотехнологічними пристроями. Сучасний детектор валют (переглядовий ультрафіолетовий, інфрачервоний універсальний або автоматичний) є незамінним обладнанням у банках, пунктах обміну валют, супермаркетах, оскільки дуже швидко та з високою точністю перевіряє їх на справжність.

Але навіть високотехнологічне обладнання у процесі використання зношується, ламається.

Причини та ознаки поломок

Пристрої, що перевіряють грошові купюри та важливі документи на справжність, виходять з ладу внаслідок:

  • механічних ушкоджень;
  • занадто інтенсивного використання;
  • засмічення внутрішніх блоків, механізмів, вузлів;
  • зносу окремих деталей та вузлів;
  • поломки датчиків, блоків живлення;
  • не проведених вчасно профілактичних заходів.

Зверніться до компанії Super-Money-Counters, якщо детектор валют не вмикається, мимоволі відключається, «не бачить» налаштування, виводить на екран монітора некоректну інформацію, не приймає або не ідентифікує купюри.

Найчастіше у детекторах валют виходять з ладу датчики, ультрафіолетові лампи, блоки живлення. Ми знайдемо причину поломки і швидко усунемо її.

Обслуговування та кваліфікований ремонт детекторів банкнот

Перш ніж розпочати ремонтні роботи, наші кваліфіковані майстри проведуть повну діагностику обладнання. Це дозволить виявити причину поломки переглядового або автоматичного пристрою. Потім проводяться такі види робіт, як очищення техніки від забруднень, ремонт або заміна зносу внутрішніх деталей і вузлів (датчиків, роликів, електронних плат, ультрафіолетових ламп, їх систем запалювання). Далі техніку калібрують, настроюють, оновлюють програмне забезпечення, тестують на працездатність.

Компанія Super-Money-Counters гарантує проведення професійного ремонту обладнання. У наші послуги входить також гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування, проведення профілактичних заходів, необхідні заміни деталей, що зносилися, вузлів і механізмів оригінальними комплектуючими від виробника. Ми обов'язково надаємо гарантії на виконані роботи та на надійне та тривале функціонування відремонтованого обладнання.

Якщо техніка не ремонтопридатна, ви можете купити в нашому інтернет-магазині новий детектор банкнот від відомих виробників.

Пропонуємо укласти з нами договір на сервісне обслуговування придбаної техніки. Своєчасно проведена профілактика та обслуговування обладнання – запорука його безперебійної та надійної роботи, тривалого терміну служби, а також економія часу та сил касирів.

Замовити ремонт детектора валют можна через наш сайт, надіславши листа на електронну пошту або зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Компанія Super-Money-Counters – ваш надійний партнер!