Ремонт DORS 1200 від компанії Super-Money-Counters

Інтернет-магазин SMC веде продаж обладнання для банків та інших установ. Пристрої, які ми продаємо, допомагають уникнути рахункових помилок і перевіряють гроші на справжність, що значно полегшує роботу структур, що мають справу з оборотом готівки. Окрім продажу лічильників або детекторів валют, ми надаємо послуги сервісного обслуговування.

Ремонт детектора DORS 1200 наші співробітники проведуть у найкоротший термін. Універсальна машина чудово справляється зі своєю роботою – комплексною оцінкою справжності валюти та поліграфічних документів, що мають водяні знаки або інші захисні елементи. Найменший збій у роботі може призвести до втрати великих фінансових ресурсів, тому краще одразу звернутися до фахівців компанії SMC.

Види робіт від Super-Money-Counters

Технічний огляд будь-якої техніки має відбуватися регулярно. Якщо планову перевірку проігнорувати, то маленький недолік може стати серйозною поломкою. Наші співробітники проводять наступні роботи:

  • чистка, налаштування;
  • діагностика;
  • заміна деталей;
  • ремонт.

Серед неполадок приладу зустрічаються проблеми з блоком живлення, лампочками підсвічування, що перегоріли, індикаторами УФ, що не працюють. Наші фахівці замінять лампочки, запобіжники та інші комплектуючі, при необхідності розберуть і відремонтують блок живлення, тобто проведуть весь спектр необхідних робіт.

Чому вигідно звертатися до компанії Super-Money-Counters?

На ринку України з продажу банківського обладнання наша компанія працює понад 15 років. Співробітники завжди в курсі новин від виробників техніки, тому в нашому каталозі підібрано найкращі прилади та пристрої. Продукція на наш торговий майданчик потрапляє прямо зі складів виробників, тому ціни у нас набагато привабливіші, ніж у конкурентів. З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, допомагаємо підібрати потрібну модель техніки, проводимо професійну консультацію. В електронному каталозі магазину представлені товари відомих світових та вітчизняних компаній, таких як SBM, CASSIDA, Спектр, PRO Intl, DoCash.

SMC приймає замовлення онлайн, а розглянути товар та ознайомитися з його технічними характеристиками можна у каталозі. Отримати своє замовлення зручно у будь-якому населеному пункті України за допомогою послуги служби доставки.