Ремонт лічильників банкнот Magner 35

Фінансові установи, великі підприємства, торгові заклади, в яких постійно обертаються великі суми грошей, обладнуються пристроями, що швидко перераховують купюри. Сучасні професійні лічильники банкнот відрізняються компактними розмірами, простотою експлуатації, функціональністю, високою продуктивністю. Така техніка заощаджує час та полегшує працю користувачів.

Одним з популярних, демократичних за ціною багатофункціональних пристроїв подібного типу є лічильники банкнот японського виробництва Magner 35 і модернізовані Magner 35S. Техніка відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, простою конструкцією, оптимальною ціною.

Неакуратне поводження, некоректні налаштування та робота з банкнотами, несвоєчасне техобслуговування можуть призвести до передчасного зношування комплектуючих та виведення апарату з ладу.

Що може зламатися в Magner 35: ознаки поломок

Найшвидше в лічильнику банкнот Magner 35 зношуються поліуретанові ролики, що подають банкноти, накладки, зубчастий ремінь, засмічуються датчики. Апарат потребує технічного обслуговування або ремонту, якщо він став часто давати збої в роботі, видавати гучний шум, скреготіти або:

  • не вмикається;
  • передчасно відключається;
  • не самотестується (не видає коди помилок);
  • часто зупиняється.

З приводу ремонту обладнання звертайтеся до компанії Super-Money-Counters. Ми не тільки реалізуємо високоякісне обладнання, але й займаємося його гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням, проводимо профілактичні заходи, ремонтуємо техніку, замінюємо деталі і вузли, що зносилися, оригінальними комплектуючими від виробника.

Обслуговування та кваліфікований ремонт Magner 35 та Magner 35S

Щоб визначитися з тим, що саме вийшло з ладу, зносилося в апараті, наші кваліфіковані фахівці проводять високоточну діагностику, виявляють поломки, після чого приступають до ремонтних робіт. Спочатку обладнання піддається ретельному очищенню від пилу і накопиченого за час інтенсивної експлуатації бруду. Потім деталі, що зносилися, і вузли замінюються новими комплектуючими, ремонтуються ролики, накладки, зубчасті ремені, датчики, електронні плати, що вийшли з ладу. Після налагоджувальних робіт та точних налаштувань обладнання виконується його тестування. Обов'язково надаються гарантії на надійне та коректне функціонування техніки протягом тривалого часу.

Якщо обладнання не ремонтується, ви можете купити в нашому інтернет-магазині новий лічильник банкнот від відомих виробників.

Укладання з нами договору на технічне обслуговування техніки – правильне рішення. Ми забезпечуємо взятому на сервісне обслуговування обладнання надійну, без перебоїв, роботу, тривалий термін служби, а вам – впевненість в успішному виконанні взятих на себе зобов'язань.

Замовити ремонт Magner 35 та Magner 35S можна через наш сайт або зателефонувавши за вказаними телефонами.