Прошивка Магнер 150 – ефективна та коректна робота

Щоб коректно працювати з готівкою, потрібно не тільки правильно їх рахувати, а й ділити на пачки, контролювати справжність купюр. Подібні операції можна виконати за допомогою якісної надійної техніки. Одним із найкращих лічильників банкнот є модель Magner 150. Вона відрізняється розширеними функціями, у процесі роботи можна вибрати швидкість перерахунку. Апарат здатний виконати багаторівневу перевірку на справжність, результат можна надрукувати за допомогою принтера. Завдяки пристрою відбувається прискорення простих касових процесів.

Апарат оснащений трьома кишенями, в дві з них купюри завантажуються і приймаються, третя - призначена для відбракованих банкнот. Вся необхідна інформація виводиться на екран, пристрій відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Переваги лічильника банкнот Магнер 150

За допомогою апарата можна перевіряти та перераховувати великий обсяг готівки. Він здатний обробити до півтори тисячі банкнот за хвилину. Magner 150 – ідеальний варіант для кас банків, супермаркетів та фінансових компаній. Робота може починатися автоматично або після того, як оператор натисне спеціальну кнопку. Розпізнавання номіналу відбувається автоматично. Перевірка справжності купюр відбувається незалежно від їх орієнтації.

Апарат здатний виконувати такі функції:

  • рахувати;
  • підсумовувати;
  • ділити по пачках;
  • сортувати задану суму;
  • перевіряти справжність.

Швидкість перерахунку можна вибирати. Здвоєність купюр також контролюється пристроєм, для цього вони проходять 9-рівневий контроль. Перевірка на справжність відбувається у кілька етапів, при цьому задіюється оптична щільність, ІЧ, УФ, магнітна детекція, контроль розміру. За бажанням цю перевірку можна тимчасово вимкнути. Завдяки магнітним та УФ-датчикам підроблені купюри вилучаються зі стовідсотковим результатом.

Навіщо потрібна прошивка?

Після введення в обіг купюр нового зразка, користувачі лічильників купюр зіткнулися з тим, що апарати не визначають нові банкноти. Щоб вирішити цю проблему, виконайте оновлення програмного забезпечення пристрою. Наданням подібної послуги займаються спеціалізовані сервісні центри. Щоб оновити прошивку, необхідно скористатися спеціальним пристроєм програматором. Слід врахувати, що оновлювати програмне забезпечення мають право лише сертифіковані центри.

Щоб каса працювала ефективно, достатньо звернутися до спеціалістів Super-Money-Counters. У каталозі можна підібрати сучасне обладнання. У тому випадку, якщо вибрати складно, достатньо зв'язатися по телефону з представником компанії, який допоможе підібрати оптимальну техніку для виконання поставлених завдань. Компанія не тільки реалізує обладнання, а й виконує його повне обслуговування: налаштування, ремонтні роботи та сервісне обслуговування. Підхід до кожного клієнта – індивідуальний, надаються знижки.