Прошивка Dors 750: особливості

Прошивку або, правильно кажучи, оновлення програмного забезпечення необхідно регулярно проводити, щоб не зазнати збитків. По-перше, купюри мають звичку зношуватися і з часом знецінюватися. Тоді держава вводить в обіг нові гроші з іншим номіналом, звичайно, іншого зразка, з яким детектор ще не знайомий. По-друге, фальшивомонетники також застосовують новітні технології виготовлення своєї кримінальної продукції. Іноді захисні елементи підробляють настільки майстерно, що їх пропускають. Тому держава запроваджує нові методи захисту своїх грошей та цінних паперів.

Самостійно, не маючи жодного досвіду в техніці, прошити ПЗ не вдасться, потрібно шукати професіонала. У такій ситуації найправильніше довіритися організації, яка займається продажем та ремонтом банківської техніки – Super-Money-Counters.

Особливості роботи з програмним забезпеченням

Для оновлення вашого пристрою зверніться до співробітника Super-Money-Counters. Наш спеціаліст проведе всю необхідну роботу:

  • підключить техніку;
  • протестує, очистить;
  • встановить ПЗ;
  • відкалібрується всі датчики.

Час роботи займе близько 30 хвилин, але процес проведений професіоналом покаже високий результат. Прошивка Dors 750 на банкноти нового зразка дозволить вам спокійно працювати, не переживаючи про можливу наявність фальшивих купюр.

Переваги співпраці з Super-Money-Counters

Наша компанія спеціалізується на продажу банківського обладнання: пристрої для визначення справжності купюр, сортування, рахунки і т.д. Наш досвід роботи на ринку України становить понад 15 років, сьогодні ми – серед найкращих фірм у своїй сфері. Техніка, представлена ​​в електронному каталозі, полегшує роботу з фінансами багатьом компаніям та організаціям, минаючи людський фактор, що важливо при роботі з великим потоком готівки. Окрім продажу обладнання від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників, ми забезпечуємо сервісне обслуговування, допомагаємо запустити техніку в експлуатацію.

Продукція приходить до нас безпосередньо від виробників, оминаючи посередників, тому вартість її не завищена. При необхідності кожного клієнта консультуємо та навчаємо роботі персонал замовника. Доставку обладнання провадимо в будь-який населений пункт України.