Детектор валют Dors 1000

Щоб не пропустити на фінансовий ринок підроблені купюри, в установах і закладах, через які проходять великі суми грошей або ведеться робота з різними цінними паперами, встановлюють пристрої, спеціально розроблені для перевірки грошової маси та важливих документів на справжність.

На ринку банківського обладнання можна знайти різні за видом, габаритними розмірами, вагою, виробником моделі пристроїв. До одних з найпопулярніших приладів такого роду відноситься недорогий, простий та зручний у використанні Dors 1000.

Ознаки поломок Dors 1000

Пристрій вітчизняного виробництва, що відноситься до переглядових інфрачервоних моделей, призначено для полегшення роботи касирів. Dors 1000 за допомогою вбудованої відеокамери зчитує нанесені на банкноти інфрачервоні елементи захисту, виводить їх на чорно-білий екран монітора, дозволяє користувачеві прийняти рішення про оригінальність купюри. Сертифікований, який відповідає всім нормам безпеки, ергономічний апарат може працювати як з однією банкнотою, так і з десятками віялом розкладених купюр.

Високонадійний, довговічний прилад зазвичай жодних нарікань не викликає, якщо з ним правильно та акуратно поводяться, вчасно обслуговують. Дуже важливо убезпечити детектор від стрибків напруги, встановивши ДБЖ (джерело безперебійного живлення).

Найчастіші причини поломок детектора валют Dors 1000:

  • механічні пошкодження;
  • інтенсивна експлуатація;
  • різкі перепади напруги;
  • попадання пилу, інших частинок бруду у внутрішні механізми;
  • знос чи поломка внутрішніх деталей, елементів, блоку питания;
  • відсутність своєчасного технічного обслуговування та профілактичних робіт.

Зверніться до компанії Super-Money-Counters, якщо пристрій не вмикається, мимоволі відключається, не налаштовується, не приймає або не ідентифікує купюри, виводить на дисплей неправильну інформацію.

Обслуговування та кваліфікований ремонт Dors 1000

Компанія Super-Money-Counters спеціалізується на реалізації високоякісного банківського обладнання, гарантійному та післягарантійному сервісному обслуговуванні, що включає також професійний ремонт техніки. Наші досвідчені фахівці проводять високоточну діагностику приладів, очищають їх від пилу, замінюють ультрафіолетові лампи, проводять заміни комплектуючих, що зносилися, тестують на працездатність.

Укладання з нами договору на технічний супровід купленого у нас обладнання дозволить вам не турбуватися про його безперебійну та коректну роботу, забезпечить техніці тривалий термін служби.

Звертайтесь, ми гарантуємо швидке вирішення ваших проблем!