Оновлення ПЗ для банківської техніки

Обладнання для перерахунку грошей Magner 100 широко використовується у фінансових установах, де щоденно проходить великий обсяг готівки. Ручний перерахунок ускладнюється можливими помилками: людина втомлюється, збивається, а машина запрограмована на конкретну функцію. Механізми значно спрощують ведення справ, оптимізують і прискорюють процеси. Оператор, який працює із грошима, значно швидше проводить операції.

Однак згодом навіть механізми "втомлюються": зношуються чи забруднюються їхні деталі, застаріває програмне забезпечення. Внаслідок цих факторів прилад ламається або не виконує покладену на нього роботу настільки якісно та швидко, як має. Технічне обслуговування та заміну застарілих програм потрібно проводити вчасно та в надійному сервісному центрі.

Тонкощі обслуговування механізмів командою Super-Money-Counters

Команда майстрів сервісного центру SMC здійснює діагностику, технічний огляд, заміну деталей, ремонт та зміну програмного забезпечення. Перед прошивкою Magner 100 потрібно провести технічний огляд, при необхідності усунути неполадки, інакше програма не встановиться як потрібно. Етапи роботи спеціалістів:

  • чищення деталей від пилу та бруду;
  • діагностика виявлення несправностей;
  • перевірка роботи механізмів подачі та укладання купюр;
  • встановлення ПЗ;
  • тестування датчиків пристрою;
  • перевірка роботи режимів.

Професіонали компанії Super-Money-Counters зроблять все швидко та якісно, за необхідності заміни будь-яких деталей використовуються лише оригінальні вироби.

Прошивка ПЗ в SMC - запорука точної роботи вашого обладнання

Наша компанія вже понад 15 років працює на ринку України у сфері продажу та обслуговування банківського обладнання. За цей час ми придбали постійних партнерів та клієнтів. SMC, без перебільшення - один із лідерів у своїй вузькоспеціалізованій ніші ринку. Ми допомагаємо оптимізувати роботу, постачаючи найкращі зразки обладнання від провідних виробників України та зарубіжжя. Окрім продажу приладів для рахунку або детекції та інших пристроїв ми допомагаємо запустити їх в експлуатацію, навчаємо співробітників замовника, забезпечуємо гарантійний ремонт, сервісне обслуговування.