Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Лічильник купюр із визначенням номіналу

Лічильник банкнот із визначенням номіналу – мінімальні трудовитрати на обробку грошей

Обробка грошових одиниць – процес, що вимагає часу, зосередженості, уважності та певних навичок з боку людини, яка працює з готівкою. Тому підприємства із середнім та великим оборотом коштів намагаються оптимізувати робочі моменти, пов'язані з рахунком, сортуванням, перевіркою банкнот на непідробленість. Для цього купується спеціальне банківське обладнання, яке дозволяє максимально швидко проводити ці операції. Незамінним пристроєм у роботі касира, бухгалтера та інших фахівців, які працюють із готівкою стане лічильник банкнот із визначенням номіналу.

Без приладу не обійтися, якщо вам потрібно:

  • регулярно працювати з великими сумами грошей;
  • при перерахунку проводити детекцію купюр;
  • обробляти банкноти різних номіналів;
  • виключити під час роботи з грошима ймовірність помилок.

Лічильник банкнот із функцією визначення номіналу: функціональні можливості

Не кожна лічильна машинка оснащена функцією автоматичного розпізнавання номінальної вартості. Опція характерна для обладнання банківського класу та лічильників-сортувальників. Серед виробників варто виділити апарати брендів Cassida, Dors, Shinwoo, Magner, Kisan. Вони орієнтовані на обробку різних валют, працюють у безперебійному режимі понад 18 годин на добу, контролюють справжність, відраховують задану кількість купюр з урахуванням номінальної вартості.

Як працює лічильник купюр із визначенням номіналу?

  • У приймальню кишеню закладається пачка грошей змішаних номіналів.
  • Здійснюючи перерахунок, техніка автоматично зчитує грошовий образ, порівнюючи його з справжнім, вшитим в пам'ять пристрою. Паралельно проводитись детекція.
  • Провівши аналіз, пристрій визначає номінальну вартість купюр.
  • На екран виводиться загальна сума оброблених грошей та повна інформація щодо кожного номіналу.

Замовити лічильник банкнот із визначенням номіналу на SMC

Придбати таку лічильно-обчислювальну техніку, яка стане незамінним помічником у фінансовому обліку, можна в інтернет-магазині Super-Money-Counters. В онлайн-каталозі представлений широкий вибір моделей від провідних виробників у різному ціновому діапазоні, залежно від можливостей апарату. Наші консультанти допоможуть правильно підібрати обладнання, виходячи з особливостей вашого бізнесу, проведуть консультацію та навчання персоналу. Сервісний центр магазину проводить діагностику, технічне обслуговування та ремонт при поломці в рамках гарантійного періоду.

Оформити замовлення та придбати надійного помічника легко, скориставшись кошиком, а також у телефонному режимі, зв'язавшись із нашими менеджерами. Замовлення здійснюється у всіх містах України. Звертайтесь, будемо раді допомогти.

Сортування:
Вгору