Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Аплікатор для самоклеючих етикеток

Маркувальне обладнання - аплікатори

За законодавством багатьох країн, у тому числі й українським, обов'язковим етапом виробництва будь-якого товару є маркування упаковки (етикетки, ярлика, бірки), тобто нанесення на ній встановлених кодів. Це необхідно для автоматизації процесів виготовлення товарів та обліку їх руху – транспортування, зберігання на складах, реалізації. Маркування також служить захистом від підробок, покращує зовнішній вигляд продукції, сприяє її просуванню.

Зазвичай наноситься зашифрована у вигляді штрих-кодів інформація: постійна (назва, склад, виробник, адреса, контакти) та змінна, така як дата виготовлення, термін придатності, номер партії, пакувальника тощо. І якщо постійні дані наносяться ще на етапі виробництва, то змінні необхідно вносити іноді щодня. Для зручності нанесення змінних даних було розроблено спеціальне обладнання.

Маркувальні аплікатори

Обладнання для зручного маркування етикеток, бирок, ярликів затребуване на виробництві, складах, торгівлі. На ринку представлені наступні різновиди аплікаторів:

  • етикет-пістолети, за допомогою яких цінники, шифри, коди одночасно друкуються та одразу приклеюються на товари. Найчастіше використовуються у роздрібних торгових мережах;
  • голчасті пістолети (з товстими та тонкими голками) приєднують до товару бірку. Застосовуються для виготовлення одягу, взуття, іграшок, іншого;
  • принтер для друку та нанесення на самоклеючу стрічку етикеток і штрих-кодів (використовується для швидкого приклеювання готових самоклеючих етикеток на товар);
  • аплікатори етикеток, що відокремлюють та наклеюють їх на товар (використовуються при упаковці, бувають ручні, автоматичні та напівавтоматичні). Ручний аплікатор для наклейки самоклеючої етикетки - це той же етикет-пістолет, тільки більший за своїми габаритами. Автоматичні пристрої застосовуються на виробництвах для автомаркування великих партій товарів. Напівавтоматичні етикетувальники застосовуються на невеликих виробництвах і починають наклейку натисканням однієї кнопки.

В інтернет-магазині Super-Money-Counters можна купити етикетковий принтер, аплікатор для наклеювання етикетки (ручний, автоматичний, напівавтоматичний), інше маркувальне обладнання, ціна – доступна та залежить від функціональності, швидкості роботи апаратів.

Маркувальне обладнання для вашого бізнесу

Щоб ваш бізнес успішно розвивався, його необхідно укомплектувати найкращими маркувальниками товарів, що допоможе організувати автоматизований облік, зберігання на складі, торгівлю. А це, своєю чергою, заощадить час, сили, грошові витрати. Ми пропонуємо великий асортимент маркувального обладнання відомих торгових марок. Наші компетентні менеджери готові проконсультувати вас щодо оптимального вибору аплікаторів, принтерів, етикеткових пістолетів. У каталозі ви знайдете фотографії виробів, їх докладні описи, характеристики.

У нас – оптимальні ціни на високоякісні пристрої від перевірених виробників, є всі необхідні сертифікати та гарантії, приймається будь-який спосіб оплати, організовується доставка транспортною компанією по всій території України. У Києві працює кур'єрська служба. Можливий самовивіз.

Постійні клієнти можуть користуватися вигідними індивідуальними знижками.

Ми надаємо професійні послуги налаштування та тестування обладнання, навчаємо співробітників замовника правилам поводження з ним, беремо пристрої на гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Сортування:
Вгору