Зараз ми знаходимось у непростій ситуації, коли весь світ бореться з пандемією коронавірусу. Дуже важливо дотримуватися умов карантину, щоб уберегтися та захистити себе та свою сім'ю, близьких людей від вірусу.

Наш інтернет-магазин попри всі обставини продовжує працювати. З перших днів карантину ми перейшли до режиму посиленого контролю за станом здоров'я наших працівників. Усі співробітники та кур'єри забезпечені захисними масками, рукавичками, антисептиками. Усі робочі приміщення, склади дезінфікуються.

Ви можете замовити обладнання з доставкою додому або забрати покупку в службі доставки. Для клієнтів, які знаходяться у Києві, доступна доставка нашим кур'єром по місту.

Рекомендації щодо розпаковування посилок

Усім, хто отримує покупки кур'єром, рекомендуємо проводити розпакування товарів при вході до будинку чи квартири.

Алгоритм безпечного розпакування товару:

  • Перед розпакуванням очистіть руки з милом та/або антисептиком, потім надягніть рукавички.
  • Після відкриття всі комплектуючі обробити антисептиком для поверхонь, пакети, пінопласт, затискачі, коробку та інші пакувальні матеріали також очистити антисептиком та/або винести на балкон та залишити на 2-3 дні. Це стосується чека та гарантійного талону.
  • Після виконання цих операцій рукавички необхідно викинути, руки вимити з милом.
  • Лише після цього перейти до використання техніки.

Хочемо зазначити, що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) НЕ підтверджує інформацію, що використовувати паперові гроші вкрай небезпечно для здоров'я через збільшення ризику заразитися вірусом. У рекомендаціях ВООЗ наголошується, що вірус зберігає життєздатність від кількох годин до кількох днів на різних поверхнях, зокрема паперових чи пластикових. Тому важливо, в першу чергу, дотримуватись особистої гігієни, як при контакті з готівкою, так і пластиковими картками.

Головне не піддаватися паніці та міркувати здорово. Залишайтеся вдома! Бережіть себе та близьких ❤️