Обладнання "Спектр" для перевірки грошей - бренд, на який варто звернути увагу

Індустрія виробництва банківського обладнання не стоїть на місці, відповідно, поряд із брендами, що зарекомендували себе, регулярно з'являються і нові. Не дивно, що за такої різноманітності виникають питання – якій саме техніці довірити роботу з грошима, яка марка надає найкраще співвідношення ціни та якості? Зважаючи на це, ми вирішили познайомити вас з одним із виробників якісного банківського обладнання – українською фірмою “Спектр”.

спектр для проверки денег

"Спектр" для перевірки грошей: ціна приємно здивує, якість порадує

Компанія Спектр була заснована в лютому 1993 року, і першою почала виробляти пристрої детекції не тільки для банків, але і для криміналістики. З 2000 року компанія стала сертифікованим представником Speed Co. Ltd. в Україні. Деякі розробки “Спектр” є унікальними та створені висококваліфікованими спеціалістами для точної перевірки справжності грошей, документів та об'єктів криміналістичної експертизи.

"Спектр" - виробник ультрасучасних детекторів, і серед його замовників не тільки підприємства малого та середнього бізнесу, а й криміналістичні центри, великі та національні банки, інститути судових експертиз та митні центри. Науково-виробничий департамент компанії регулярно займається модернізацією, а також випуском нових детекторів, що відповідають сучасним вимогам та здатні працювати з новими видами захисту грошових знаків.

Серед детекторів Спектр для перевірки грошей представлені апарати ультрафіолетові, інфрачервоні, магнітні контролери, і навіть відеодетектори. При цьому цінова політика досить лояльна, що дозволяє придбати детектор найвищої якості за прийнятною ціною.

купить спектр для проверки денег

Купити "Спектр" для перевірки грошей на сайті Super-Money-Counters

"Спектр" - виробник банківського обладнання найвищої якості. Широкий асортимент цієї техніки ви знайдете на сторінках інтернет-магазину SMC. Крім того, що ви купуєте якісний апарат для контролю справжності, на вас чекає ще чимало додаткових опцій:

  • безкоштовна консультація у виборі відповідної моделі та в подальшому налаштуванні,
  • можливість замовити навчання роботі з пристроями для персоналу вашого підприємства,
  • гарантійне/післяарантійне обслуговування та ремонт.

Ви отримуєте максимум переваг та найкращий сервіс за прийнятною ціною!