Жителі України рідко замислюються над тим, що купуючи або обмінюючи валюту в банках, ризикують отримати підробку. Скориставшись такими купюрами за кордоном, людина може потрапити під суд.

Ситуація з підробкою грошей у країні помітно загострилася останніми роками, оскільки злочинці постійно знаходять нові способи фальсифікації та покращують якість вироблених купюр. А криза в країні робить цю справу найприбутковішою для фальшивомонетників.

Валюта із принтера: як підробляють гроші в Україні?

На сьогоднішній день виділяють 5 основних способів фальсифікації (у порядку зростання складності):

  1. Друк на струменевому принтері;
  2. Електрографія (лазерний друк);
  3. Друк за допомогою трафарету;
  4. Офсетний друк;
  5. Суперпідробка.

подделка денег

Перші 2 способи виготовлення фальшивих грошей розпізнати досить просто - папір, що відрізняється на дотик, відсутність багатьох захисних елементів і мікродруку. Інші методи є серйозними підробками, розпізнати які зможе не кожен, тому без спеціальних апаратів-детекторів не обійтись. Найякісніший, трудомісткий та дорогий прийом – це суперпідробка. Такі гроші майже не відрізняються від справжніх купюр, крім дрібних неточностей.

Підробка в Україні. Яку валюту копіюють найчастіше

Найбільш підробленими банкнотами є 200 та 500 грн. Пов'язано це з тим, що друкувати дрібніші гроші зараз просто не вигідно – життя стає дедалі дорожчим, а витрати зростають. Звичайно ж, підробляють і іншу валюту, найчастіші з них – це долари та євро. Необхідно дотримуватись особливої пильності в сезон відпусток, коли люди змінюють гроші для поїздки в інші країни.

как подделывают деньги

Виготовлення фальшивих грошей. Як убезпечити себе?

У зв'язку з тим, що проблема підроблення валюти стає дедалі критичнішою, кожній людині варто знати способи, як підробляють гроші і як себе підстрахувати і розпізнати фальшиві купюри. Допомогти вам у цьому зможуть не лише засвоєні знання про виявлення підробок, а й спеціальні пристрої – детектори валют. Перевірка справжності відбувається на кількох рівнях, що практично виключають можливість попадання підробки до кас. Щоб придбати апарат для перевірки грошей, оформіть замовлення в інтернет-магазині Super-money-counters.com.ua. Компанія пропонує велику різноманітність детекторів: від простих портативних (для торгових точок продажу та домашнього користування) до великих офісних пристроїв, призначених для великого обігу грошей. Не дайте себе обдурити!