Огляд лічильників банкнот – рейтинг от Super Money Counters

Для оптимізації робочих процесів, пов'язаних з обробкою готівки, не обійтися без рахункової машинки для грошей. Оперативно перерахувати середні та великі суми готівки, перевірити купюри на справжність, розпізнати номінал та тип валюти, підсумовувати отримані дані за різними параметрами – це набір функцій, які виконує практично будь-який лічильник банкнот. Відгуки допоможуть визначитися, яку лічильну машинку краще підібрати для певного сегмента бізнесу. Але Super Money Counters також вирішив допомогти з вибором надійного обладнання для рахунку та детекції грошей, підготувавши огляд популярних пристроїв різних виробників та категорій обладнання.

Орієнтуючись на статистику продажів в інтернет-магазині, ми склали рейтинг лічильників банкнот, обравши найпопулярніші серед нашої інтернет-аудиторії.

рейтинг счетчиков банкнот

Машинка для рахунку грошей: відгуки та огляд виробників

На українському ринку банківського обладнання представлено техніку як зарубіжних, так і вітчизняних виробників. При чому остання і функціональними можливостями, і якістю залишається серед лідерів у своєму сегменті.

Рейтинг лічильників по виробнику від SMC наступний:

  • Cassida – американська компанія, продукція якої вважається однією з найкращих у США. І рейтинг лічильників банкнот від Amazon це, безумовно, підтверджує – машинки для перерахунку грошей Кассіда серед лідерів за обсягом продажів у США. Вони здійснюють перерахунок, автентифікацію, сортування, фасовку купюр. В залежності від моделі, комплектуються UV-, IR-, MG-, Антистокс детекторами, проводять контроль за шириною, товщиною, довжиною купюри, оптичною щільністю валют різних країн.
  • PRO – оптимальне співвідношення високої продуктивності, якості та ціни дозволили рахунковим машинам бренду стати одними з лідерів продажу. Модельна лінійка представлена як компактними портативними апаратами, які проводять лише рахунок готівки, так і лічильниками-сортувальниками та моделями банківського класу з розширеним набором функцій.
  • Magner – обладнання професійного рівня, без якого не обійтись великим банкам, фінансовим підприємствам. Швидкість рахунку досягає 1800 банкнот/хвилину, проводиться перерахунок змішаних номіналів, з підсумовуванням результатів по кожному, сортування за типом валюти, ветхістю, номіналом.

обзор счетчиков банкнот

Порівняння лічильників купюр: моделі за класом обладнання

Щоб підібрати оптимальний тип обладнання, в першу чергу варто визначитися, які операції з грошима вам необхідно регулярно проводити. І вибирати пристрій вже, виходячи із класу. Залежно від завдань бізнесу, можна підібрати моделі трьох основних категорій.

лучший счетчик банкнот

Вибирайте найкращий лічильник банкнот за рейтингом SMC

Ознайомившись із нашим оглядом, ви зможете підібрати найкращий лічильник банкнот. Відгуки допоможуть виділити переваги апаратів, а наші консультанти докладно розкажуть про функціональні особливості обладнання, допоможуть обрати оптимальний пристрій для вашого бізнесу. Замовивши техніку в інтернет-магазині SMC, ви можете бути впевнені у своєчасному технічному обслуговуванні, діагностиці несправностей та оперативному ремонті, які здійснює наш сервісний центр. Також фахівці налаштують функціонал під потрібні параметри, навчать нюансам роботи ваш персонал. Оформляйте покупку вже сьогодні та надійний помічник буде доставлено по всьому регіону України. Звертайтесь, будемо раді допомогти!