Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Лічильник сортувальник банкнот Pro

Сортувальник Pro – незамінна банківська та офісна техніка

Економічну та ефективну систему обробки готівкових коштів складно уявити без використання обладнання для перевірки справжності, перерахунку та сортування банкнот. Незамінним помічником у роботі касира стане лічильник сортувальник банкнот Pro. Пристрої виробника цієї лінійки відрізняються розширеним функціоналом, який дозволить максимально точно підраховувати та сортувати за різними параметрами будь-які суми готівки.

Лічильники-сортирувальники торгової марки належать до обладнання банківського класу. Вони розраховані на тривалу безперервну експлуатацію протягом дня. Використовуються пристрої у фінансових установах, офісах, супермаркетах, пунктах обміну валют, АЗС та ін.

Сортувальник банкнот Pro: особливості техніки

Апарати для сортування грошей торгової марки – це багатофункціональні лічильники-сортирувальники з функцією перевірки автентифікації. Працюючи з пристроєм, оператор може вибрати одну зі швидкостей – 900, 1200, 1500 банкнот/хв., тим самим поставивши темп роботи.

Також незамінним в обробці готівки стануть:

  • функція сортування купюр при перерахунку за номіналом;
  • детекція захисних ознак в ультрафіолетовому, інфрачервоному спектрах, магнітна перевірка, за розміром, оптичною щільністю;
  • підсумовування за номіналом;
  • відсіювання підозрілих купюр;
  • обробка за замовчуванням до 5 різних валют та можливість додати нові, залежно від потреб клієнта;
  • автоматичне визначення номіналу;
  • ергономічний дизайн та зручність у використанні;
  • ручний та автоматичний старт.

Лічильник сортувальник Pro – вигідна покупка на SMC

Для вирішення багатозадачних питань, пов'язаних з одночасною детекцією та перерахуванням коштів, відмінно підійде сортувальник Pro. Придбати пристрої на найвигідніших умовах можна в інтернет-магазині Super Money Counters. Наші консультанти допоможуть підібрати оптимальну модель виходячи з особливостей бізнесу клієнта. Після придбання техніки фахівці налаштують функціонал, розкажуть вашим спеціалістам про тонкощі роботи з технікою. Протягом гарантійного періоду сервісний центр здійснить заміну комплектуючих деталей, за необхідності проведе ремонт. Оформляйте замовлення за контактними телефонами, вказаними на сайті, або в режимі онлайн через кошик. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Сортування:
Вгору