Використовуйте технічний прогрес у всіх сферах життя

Весь прогрес техніки має двоякий характер. З одного боку, це підвищення оперативності роботи, точності, якості – можливості за той самий час зробити більше, краще. Це дає змогу більше виготовляти, продавати, а в результаті – заробляти. З іншого боку, чим досконаліша техніка, тим менше навантаження на людину. Не витрачаючи час на рутинні операції, він може витратити їх на інший вид роботи, відпочинок та саморозвиток. Все це рухає індустрію та людство. Але до чого тут монети, запитаєте ви?

Сучасні лічильники монет – це ще одне досягнення техніки, яке робить рутину простішою, а людину – щасливішою. Комусь все ще здається, що це необов'язкове чи навіть надмірне придбання. Але варто лише подивитися, як машинка сортує монети і видає результат за кілька хвилин замість години людських підрахунків – і думка вже не така категорична. Розкладати на стовпчики, підраховувати в кожній кількості, а потім кілька разів підсумовувати отримане - це не найкращий спосіб швидко і точно рахувати монети. Чого тільки варте відчуття, коли розумієш, що збився майже наприкінці підрахунку. Засипати гроші та просто почекати, а потім зібрати розфасовані монети з відділень та переписати цифри з екрану – ось сучасний метод роботи.

Швидко та точно – саме те, що ви шукали

Як працює апарат і чому він такий зручний? У загальне відділення ви засипаєте монети одного чи різних номіналів, а машина:

  • сортує по діаметру та товщині;
  • рахує загальну суму;
  • фасує гроші за мішечками або відділеннями;
  • збирає окремо старі, невідповідні номінали.

В інтернет-магазині Super-Money-Counters ви побачите сортувальники PRO та Cassida. Вони не займають багато місця, легкі, оснащені дисплеєм як раз таких параметрів, щоб не збільшувати габарити, але чітко бачити цифри. Матеріали підібрані так, щоб зробити прилад зручним, не надто дорогим, але довговічним, простим у чищенні та обслуговуванні. Якщо монетка перекриє струм іншим, можна буде самостійно відкрити апарат та усунути затор.

А що із показниками роботи? Найкращий результат показують сучасні моделі американського бренду Cassida. Це завантаження від 1800 до 11000 монет, підрахунок до 2300 одиниць за хвилину. Вони пристосовані до випущених номіналів у 1, 2, 5 та 10 грн, а також монет 10, 25 та 50 коп. Фасують окремі номінали з підсумовуванням, доступно два швидкісні режими та тривала робота без перерв. Можна приєднувати мішки чи пластикові відсіки.

Простий у використанні – ефективний у роботі

Великі навантаження поєднуються з точністю, а зручна у роботі форма, низький рівень шуму та розміри – з простотою у вивченні конструкції. Не потрібно спеціальної підготовки та тривалого аналізу пристрою з інструкцією. Все в ньому спрямоване на економію часу та сил співробітників супермаркетів та поштових відділень, заправок та складів.

Детальну інформацію про кожну модель можна дізнатися з каталогу, а якщо буде потрібна допомога – звернутися до спеціаліста Super-Money-Counters. Наш менеджер допоможе підібрати найбільш підходящий екземпляр, а також детально розповість про правила роботи з пристроєм. На кожен апарат поширюється гарантія 12 місяців від виробника та 6 місяців – від нашого магазину. У разі неполадок можна звертатися до Super-Money-Counters для гарантійного обслуговування.