Сфера застосування сортувальника готівки не обмежується банківськими установами. Це обладнання хоч і не таке затребуване, як детектори або лічильники купюр, але активно використовується на великих підприємствах. Пристрій розпізнає номінали валюти та сортує їх за окремими камерами. Автоматизація цього рутинного процесу дозволила значно полегшити роботу з готівкою.

Технічне обслуговування сортувальників банкнот: особливості проведення

Серед усіх видів банківського обладнання пристрої для сортування купюр мають найскладнішу конструкцію, що цілком виправдано їхньою функціональністю. Такий клас приладів потребує більш частої профілактики, тому що під час експлуатації на внутрішніх механізмах накопичується пил та бруд. Це може спричинити ремонт роликів тракту проходження купюр і транспортувальних ременів. Самі виробники в експлуатаційному керівництві рекомендують проводити ТО, для збільшення терміну експлуатації. Так, практично до всіх моделей приладу застосовується правило, що після обробки 1 млн. грошових знаків ТО має проводитись обов'язково.

обслуживание сортировщиков банкнот

Під час роботи з обслуговування сортувальників банкнот майстер діє за таким алгоритмом:

  1. знімає верхні панелі пристрою;
  2. діагностує стан механізмів та вузлів;
  3. проводить чищення всіх внутрішніх блоків;
  4. замінює зношені комплектуючі на нові оригінальні;
  5. виконує калібрування тракту приладу;
  6. настроює чутливість датчиків.

Після збирання обладнання фахівець тестує пристрій, щоб переконатися в якості ремонту. При необхідності під час технічного обслуговування може бути виконано оновлення ПЗ із внесенням необхідних клієнту даних.

ремонт сортировщиков банкнот

У нас найкраще обслуговування сортувальників купюр

Компанія Super-money-counters.com.ua понад 10 років є одним із лідерів продажу на українському ринку банківського обладнання. Окрім реалізації якісної техніки для роботи з готівкою, ми виконуємо гарантійний сервіс та ремонт сортувальників банкнот. Після закінчення дії гарантійних зобов'язань кожен клієнт може підписати договір на подальший технічний супровід придбаної техніки. Наші досвідчені майстри знають, як забезпечити вашому обладнанню тривалий термін якісної експлуатації.