В наш час обладнання для детекції банкнот – один із найважливіших приладів в арсеналі касира, як у банківській установі, так і на будь-якому підприємстві. Перевірка купюри на справжність займає лише кілька секунд, що прискорює процес прийому готівки. Це дозволяє покращити обслуговування споживачів у супермаркетах, АЗС, а також інших точках продажу товарів та послуг.

Будь-які несправності детектора валют ставлять під загрозу роботу всього підприємства. Адже отримання підробленої готівки – це не лише фінансові збитки, а й втрата репутації у колах споживачів та постачальників.

Своєчасний ремонт детекторів валют – репутація завжди на висоті

Купуючи навіть найякісніші пристрої для детекції купюр у м. Київ, слід розуміти, що апарат у процесі експлуатації виходить з ладу з багатьох причин. Неправильна експлуатація, знос основних вузлів та комплектуючих, перепади напруги в електромережі – це лише частина причин, через які потрібний ремонт детектора банкнот у Києві. Не допустити або знизити ризик появи таких несправностей дозволить систематична профілактика пристроїв, але навіть чітке дотримання цієї вимоги не може виключити можливості поломки.

ремонт детекторов валют

Часті поломки детектора валют:

  1. механічних вузлів пристрою:
  2. запобіжника;
  3. стартера;
  4. ультрафіолетових ламп;
  5. ременів, штифтів та інших агрегатів.

Такі несправності найчастіше є наслідком порушення режиму експлуатації та підлягають швидкому відновленню. Не виключені випадки, коли в приладі можуть бути пошкодження внутрішніх плат. Щоб провести такий ремонт детекторів банкнот, майстер забере обладнання до майстерні сервісного центру.

Ремонт детекторів валют – Київ обслуговується у нас!

Наша компанія Super-money-counters.com.ua вже понад 10 років реалізує якісне банківське обладнання від виробників зі світовим ім'ям. Також ми беремо на себе зобов'язання щодо обслуговування та ремонту придбаної у нас техніки під час гарантійного терміну та після його закінчення. Кваліфіковані спеціалісти, які постійно підвищують рівень своєї майстерності, швидко усунуть несправність будь-якої складності.

ремонт детекторов банкнот

При цьому ми гарантуємо заміну видаткових комплектуючих і вузлів приладу, що вийшли з ладу, виключно оригінальними запчастинами. На всі ремонтні роботи надається письмові гарантії. У нас навіть складна поломка приладу для перевірки справжності банкнот буде усунута швидко, адже ми цінуємо час клієнта.