Ремонт знищувачів документів: причини виходу з ладу 

Багато фірмах і офісах широко використовують знищувач документів. Як будь-яке обладнання, шредери ламаються і виходять з ладу. Причин кілька:

  1. знос робочої частини після тривалого використання пристрою. Будь-яка техніка з часом виходить із ладу, оскільки має обмежений термін служби;
  2. використання виробником неякісних елементів під час збирання;
  3. неправильна експлуатація, що призводить до поломки механізму;
  4. попадання сторонніх предметів разом із папером – канцелярські скріпки, скоби від степлера.

Останні дві причини є досить поширеними. Часто на знищення відправляють велику кількість файлів, з яким пристрій просто не справляється і виходить із ладу. Рекомендується не відправляти на утилізацію допустиму кількість аркушів, вказану в інструкції, а брати на 3-4 файли менше.

ремонт шредеров киев

Ремонт шредера: особливості технічного обслуговування

Складність виконання ремонтних робіт залежатиме від ступеня поломки. Якщо пристрій погано вбирає папір, повільно ріже аркуші, видає сторонні звуки та сильно шумить, відключається від сильного нагрівання – поломка відрізняється невисоким рівнем складності. У більшості випадків досить почистити від сміття шестерні і ріжучі ножі, змастити їх.

Апарат проблематично приймає паперові листи, але при цьому деталі добре змащені та ніде не забиті відходами – необхідно заточити ріжучі ножі. Якщо йде сигнал, що урна переповнена, але насправді все гаразд – проблеми із проводами. Усунути такі проблеми можна без заміни елементів.

Проводиться заміна деталей, коли:

  1. апарат гуде і видає звуки як при стандартному режимі роботи, але листи не приймаються;
  2. прилад не вмикається;
  3. сильні ривки прийому паперу.

За таких поломок майстер проводить повну діагностику апарату, визначає ступінь несправності та замінює зламані деталі.

ремонт шредера