Детектор валют: лампа чи світлодіоди?

Майстерність підроблення грошей постійно вдосконалюється, і часто дуже важко відрізнити оригінальну купюру від фальшивки. Часом без спеціального обладнання взагалі не обійтися. Для того, щоб бути впевненим у справжності грошей, найкраще використати детектор, який швидко та точно визначить, фальшиві грошові знаки чи ні. Але який апарат вибрати? В основному потенційні покупці сумніваються, чи придбати світлодіодний детектор валют або ламповий. Про ці два види ми і поговоримо у статті, і з'ясуємо, якій саме техніці варто віддати перевагу.

детектор валют светодиодный

LED-детектор: у чому його переваги?

На перший погляд принцип роботи лампового та світлодіодного детекторів валют однаковий – вони здійснюють контроль автентичності грошових знаків за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Проте детектор валют УФ світлодіодний відрізняється тим, що замість звичайних газонаповнених лампочок у нього вбудовані кілька діодів. У цьому полягає його головна перевага, оскільки це включає у собі ряд плюсів.

Яскравість

Діоди світять яскравіше, і всі необхідні мітки на купюрі можна побачити навіть на відстані, не підносячи її занадто близько.

Зручність

У лампових детекторах доведеться регулярно міняти комплектуючі приблизно кожні 3-4 місяці. З ладу можуть вийти лампи, їхні тримачі та плати запалювання. Діоди можуть працювати до 6 років за умови безперервної експлуатації.

Економічність

Детектори з діодами споживають менше енергії, і не доведеться витрачатися на заміну деталей, що також дозволяє заощадити чимало коштів.

Екологічність

Газонаповнені лампи УФ-детекторів вимагають спеціальної утилізації, оскільки містять важкі метали. Якщо ж ви використовуєте детектор валют LED, про це не доведеться переживати, так як світлодіоди безпечні для людини і навколишнього середовища. Вам лише потрібно підібрати модель, яка найкраще відповідає вашим вимогам і характеристики якої підходять саме вашому сегменту бізнесу.

детектор валют led

Одна з найпопулярніших моделей LED-детекторів – PRO 7 LED. Це компактний апарат для перевірки банкнот різних країн (гривні, долари, євро, рублі та ін.), що підійде і для невеликих торгових точок, і для великих компаній.

Серед лідерів також PRO 12 LED – економічний детектор із чотирма світлодіодами, здатний здійснювати безперебійну перевірку банкнот протягом доби без збоїв та перегрівів.

Детектор валют світлодіодний: незамінний помічник у перевірці грошей

Готові купити світлодіодний детектор валют? Широкий вибір пристроїв для автентифікації банкнот представлений на сайті Super Money Counters! Якщо ви недостатньо добре знаєтеся на подібній техніці, наші консультанти дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати обладнання, що ідеально підходить саме вашій компанії. Важливо те, що ви можете замовити послугу з налаштування пристрою та введення його в експлуатацію, оновлення програмного забезпечення та навчання персоналу, а також отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування. Зробіть вибір вже зараз, та оцініть усі переваги SMC!