Перевірка грошей на справжність за допомогою сучасних детекторів валют

Фальшиві гроші можуть опинитися в руках кожного з нас. Однак, якщо зустрічі з фальшивкою не можна запобігти, то виявити її та уникнути неприємностей, пов'язаних з її використанням, можна досить просто. І тут допоможе перевірка грошей детекторами чи лічильниками з функцією детекції справжності. Розглянемо докладніше, які бувають види детекції та яке обладнання необхідно використовувати в тому чи іншому випадку.

Перевірка нових грошей та купюр старого зразка: типи детекції та їх особливості

проверка денег на подлинность

Ультрафіолетова детекція

Таким чином можна визначити справжність за наявністю спеціальних міток, які наносяться фарбами з люмінофорами, і видно лише в ультрафіолетових променях. Наприклад, коли відбувається перевірка доларів ультрафіолетом, оригінал не повинен світитися повністю, а от кольорові волокна – повинні.

УФ пристрої недорогі, компактні, не вимагають оновлення ПЗ, і дозволяють перевіряти гроші за лічені секунди. З мінусів - невисокий ступінь надійності перевірки. Для цієї детекції можна використовувати PRO 7 LED, DoCash 025, СПЕКТР Відео-7, Cassida 2250.

Інфрачервона детекція

Один з найнадійніших способів детекції справжності, тому що ІЧ-мітки складно підробити. Вся річ у метамерних фарбах, які наносяться на більшість світових грошей. Кожен ІЧ-детектор оснащений підсвічуванням і дисплеєм, на якому відображаються банкноти - якщо перед вами оригінал, частина елементів буде відсутня, а якщо купюру видно повністю, це говорить про підробку. Переваги ІЧ-детекції - надійність, зручність, а також можливість перевіряти облігації, цінні папери та офіційні документи. Підходять Cassida Primero Laser, Спектр-Видео-7ML, Cassida 2300.

Детекція магнітних міток

При цьому виді захисту застосовуються феромагнітні вкраплення з магнітними властивостями, які не розпізнати без спеціального обладнання. Для магнітної перевірки доларів та інших валют використовуються тестери з магнітною головкою або візуалізатори магнітного зображення - ці функції є в більшості сучасних автоматичних детекторів. При перевірці має відобразитися нерівномірне уривчасте зображення - у такому випадку гроші вважаються справжніми.

Головний плюс - магнітна детекція дуже точна. Її можна проводити за допомогою PRO 12 PM LED, Cassida 2300, СПЕКТР Відео-С.

Детекція “Антистокс”

Різновид ІЧ-детекції, принцип якої - перетворення речовин (антистоксових люмінофорів) в світіння (колір світіння залежить від валюти, що перевіряється). Така перевірка гривні або рублів вважається 100% точною, проте при виборі обладнання варто бути уважними - не всі апарати підтримують цю функцію. Приклади моделей – DoCash mini IR/UV/AS, Cassida Primero Laser, Спектр-Відео-А.

Детекція за оптичною щільністю

Вид детекції банкнот за щільністю здійснюється за допомогою оптичних датчиків, які присутні у лічильниках та детекторах. Датчик орієнтується на першу банкноту, і якщо наступна відрізняється, ви почуєте сигнал про помилку. Сучасні датчики можуть відрізняти старі та свіжонадруковані грошові знаки. Підійде модель СПЕКТР Відео-С.

Детекція по ширині

Переглядові пристрої мають розмірну шкалу, за якою можна визначити, чи відповідає параметр ширини справжньому зразку. В автоматичні пристрої вбудовані датчики геометричних параметрів, що визначають відповідність заданим параметрам. Якщо ширина не співпадає з прописаною, детектор скаже про помилку. За розмірами дозволяють перевіряти PRO 12 LPM LED, Спектр-Відео-Евро, DoCash 530.

виды детекции банкнот

Справжні євро та інша валюта: будьте впевнені в справжності з обладнанням від Super Money Counters

Ми перерахували лише кілька відповідних моделей, а на сайті SMC запропоновано великий вибір техніки, яка підійде для того чи іншого виду детекції. Купуючи техніку на SMC, ви також можете запросити послугу з налаштування обладнання, навчання персоналу роботі з ним, та отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування. Робіть вибір вже зараз, та насолоджуйтесь усіма перевагами!