Лічильник банкнот із детектором: у чому особливості

Для того, щоб 100% точно і швидко порахувати будь-яку суму грошей, найкраще озброїтися спеціальним обладнанням – машинкою для підрахунку грошей. Особливо це важливо для компаній та установ, де є чималий оборот готівки, або тим, хто регулярно проводить фінансові угоди.

Сучасні рахункові машинки можуть не тільки перераховувати купюри – вони є багатофункціональним пристроєм, здатним підсумовувати, фасувати, а найголовніше – перевіряти справжність купюр. Рахункова машинка для грошей з детектором - це лічильник банкнот та детектор в одному апараті, що одночасно і економно, і зручно. Але чи всім вони потрібні? Команда SMC вирішила розібратися, коли і які лічильники банкнот із детекцією чи без варто купувати.

счетчик банкнот с детектором

Лічильник купюр з детектором або без: який вибрати і чому

Для того, щоб зрозуміти, чи доцільно придбання лічильника банкнот з детекцією у вашому випадку, розглянемо всі три варіанти - лічильні машинки без детекції, детектори та лічильники банкнот з функцією визначення справжності.

Лічильники банкнот
Орієнтовані на перерахунок купюр, фасування за заданими параметрами, підсумовування даних підрахунку. Поділяються на три види:

  • портативні: компактні, їх можна легко переносити із собою, підходять кур'єрам та тим, хто працює з грошима не тільки в офісі;
  • офиіні: розраховані на невелике навантаження, легко встановлюються в офісі та підходять для компаній сегменту малого бізнесу;
  • банківські: професійне обладнання, здатне витримувати підвищене навантаження; розраховані на середні та великі обсяги грошей, відповідно використовуються установами із сегменту середнього та великого бізнесу.

Лічильники банкнот можна придбати від 2000 грн, а вартість найдорожчого може сягати навіть 500000 грн!

Детектори

Призначені для визначення справжності банкнот, та поділяються на переглядові та автоматичні. Переглядові використовуються для допомоги у визначенні фальшивки, але фактично її не визначають, тобто вказують на наявність тих чи інших ознак, а перевіряючий сам приймає рішення про справжність банкноти.

Існують ультрафіолетові та інфрачервоні переглядові детектори але, щоб ідентифікувати фальшивку, потрібно мати спеціальні знання про грошові мітки та елементи захисту. Автоматичні не вимагають підготовки та знань – вони самі визначають, чи справжня купюра ні, варто лише завантажити її в апарат.

З їх допомогою здійснюється детекція за:

  • розміром;
  • оптичною густиною;
  • магнітними мітками;
  • ультрафіолетовими та інфрачервоними мітками;
  • спектральний аналіз фарби.

Те, який саме детектор валют вам потрібен, визначається багатьма факторами – з якими грошима ви працюєте, наскільки навчений персонал, який обсяг готівки зазвичай перевіряєте і т.д.

Лічильники з детекцією

Таке обладнання підійде компаніям, які регулярно перераховують та перевіряють чималий обсяг готівки. Поєднуючи два пристрої в одному – лічильник банкнот з детектором валют – не займе багато місця у вас в офісі, зате зекономить час та сили під час роботи. Однак придбання такої техніки не завжди вигідно - її вартість зазвичай висока, а купувати дешеві машинки з УФ детекцією немає сенсу, адже така перевірка не гарантує 100% точний результат. Іноді вигідніше придбати окремо лічильник банкнот та простий детектор із декількома видами перевірки, а часом без професійного обладнання не обійтися.

Висновок: рішення, яку техніку купувати залежить від того, яку мету ви переслідуєте, з яким обсягом готівки доводиться працювати і які операції проводити.

счетная машинка для денег с детектором

Лічильник банкнот із детектором або без: у магазині Super Money Counters є все!

Якщо вас цікавить підрахунок та перевірка банкнот, апарат кращої якості за найвигіднішою ціною завжди знайдеться у каталозі інтернет-магазину SMC. Тут ви зможете придбати лічильні машинки з різноманітними функціями, а також детектори відомих брендів, які допоможуть вам швидко та точно обробляти готівку. Разом з покупкою ви отримуєте чимало вигідних бонусів – консультація з особливостей моделей, допомога в налаштуванні обладнання, навчання персоналу роботі з технікою, гарантійне та післягарантійне обслуговування та низка інших переваг, які пропонує магазин Super Money Counters!