Купюрорахункова машина: можливості обладнання для перерахунку грошей

Для роботи з готівкою використовується професійне обладнання. Техніка допомагає оперативно виконати ряд операцій, такі як: перерахунок, сортування, фасування, контроль автентичності та інші. Незамінною в роботі будь-якого підприємства із середнім та великим оборотом готівки, банку, торгових мереж стане купюрорахункова машинка. Рахунково-обчислювальна техніка дозволяє оперативно отримати інформацію про кількість банкнот та їх справжності, що вручну вимагає у десятки разів більше часу та особливих навичок від операторів, касирів.

Які функції мають сучасні купюрозлікові машини, як функціонал приладів залежить від їхнього класу, розглянемо у статті.

Купюрорахункові машини: основні функціональні можливості

купюросчетная машина функции

Рахункові апарати для грошей досить функціональні та проводять наступні операції:

  • Перерахунок

Основна функція, яку має будь-яка купюрорахункова машинка, - перерахунок готівки. Пристрої можуть працювати з різною швидкістю – від 400 до 2000 банкнот/хвилину. І це грає важливу роль обробці коштів. На максимальній швидкості перераховуються лише нові одиниці. Якщо ж у пачці є старі грошові одиниці, то працювати необхідно на середній та низькій швидкості відповідно.

  • Фасування

Здійснює рахунок заданої оператором кількості купюр. У пам'ять апарату занесено стандартне фасування. У розширеному режимі можна змінити звичайні значення та вказати потрібний параметр. Після відліку заданої кількості лічильник зупиняється.

  • Визначення номіналу

Якщо в пачці є купюри різної номінальної вартості, дізнатися кількість банкнот того чи іншого номіналу дозволить ця функція. Отримана інформація виводиться на екран, а купюри за номінальною вартістю відсіваються в окремі кишені.

  • Підсумовування

Дозволяє дізнатися підсумкову суму банкнот при перерахунку кількох пачок. Також можна отримати інформацію щодо кожного номіналу.

  • Детекція

Професійні лічильні апарати оснащені датчиками детекції, що перевіряють захисні ознаки різних світових валют. Пристрої можуть контролювати автентичність в УФ, ІЧ-діапазонах, аналізувати мітки, нанесені магнітними фарбами. Для ретельної перевірки краще вибирати низьку швидкість рахунку.

Купюрорахункові машинки: як вибрати оптимальну модель

Купюрозрахункові машини представлені 4 основними видами:

Від типу техніки залежить набір опцій, що виконуються. Переносні лічильні машинки здійснюють лише рахунок із підсумовуванням результатів. Повним набором оснащені сортувальники та прилади банківського рівня. Вони розраховані працювати з великими обсягами готівки, безперервно працюють до 18 годин на день, перевіряють купюри на справжність за різними захисними ознаками. Офісні працюють до 8 годин, роблять аналіз в УФ-діапазоні, окремі моделі можуть мати ІЧ-, MG-датчики.

купюросчетная машина возможности

Якщо ви не знаєте, яку модель підібрати для вирішення бізнес-завдань, звертайтеся за консультацією до фахівців Super Money Counters. Наші консультанти розкажуть про популярних виробників, переваги тієї чи іншої купюрорахункової машини. Про те, як обрати лічильник банкнот, читайте у нашому блозі. Сервісний центр здійснює діагностику, технічне обслуговування та ремонт несправностей. Дзвоніть за телефонами, вказаними на сайті, консультанти SMC дадуть відповіді на запитання.

Звертайтеся і ми з радістю підберемо надійного помічника для вашого бізнесу.