Банківське обладнання відрізняється за характеристиками та функціоналом, а відповідь на запитання «Як правильно обрати лічильник банкнот?» починається з того, як інтенсивно і часто він використовуватиметься.

Важливі характеристики:

  1. Швидкість перерахунку. Чим вище клас пристроїв, тим більше обсяг завантажувального бункера, відповідно вище швидкість рахунку купюр. У найпростіших моделей – 600 банкнот/хвилину, у моделей з розширеним функціоналом – 1200-1800 банкнот/хвилину. Швидкість рахунку може залежати від стану банкноти, а також використання функції детекції (якщо вона активна, то швидкість рахунку буде нижче).
  2. Фасування. Апарат вміє відокремлювати потрібну кількість грошових одиниць, полегшуючи перерахунок вже сформованих пачок.
  3. Підсумовування. Пристрій дозволяє контролювати кількість перерахованих банкнот та їх суму, відображаючи результат на дисплеї. При виборі апарату з підсумовуванням можна придбати також модель із режимом накопичення, яка враховує суму банкнот, перераховану раніше.

Вибір лічильника лічильника банкнот за такими класами:

  1. Портативні лічильники банкнот (легкі, мобільні, на батарейках) – використовуються при невеликих обсягах роботи. Обробляють до 600 купюр за хвилину.
  2. Який купити лічильник банкнот, якщо потрібно буде перераховувати від 600 купюр за один раз? Вибирайте машинки для рахунку грошей бізнес-класу. У таких моделей також доступна функція визначення справжності банкнот.
  3. Лічильники купюр банківського класу – працюють по 16-18 годин на день, при цьому у них висока швидкість рахунку - можуть перераховувати до 1800 банкнот/хвилину, оснащені детектором.
  4. Дво- та багатокишенькові моделі – це «комбайни» для обробки величезної кількості купюр, з опціями безперервного рахунку, відсіювання підозрілих банкнот, визначення номіналу та справжності.

Лічильник банкнот - який краще?

Серед популярних марок портативних лічильників – Cassida, PRO, у «бюджетному» сегменті представлені вироби Dors, Cassida, Pro, DoCash, Speed.

Серед потужніших агрегатів користуються популярністю моделі типу Cassida 7700 UV, а серед потужних багатофункціональних помічників не можна не згадати моделі марки Shinwoo.

Правильна експлуатація техніки – запорука її довгої служби

Після вибору лічильної машинки варто ознайомитися з інструкцією щодо її використання у роботі, враховуючи оптимальні умови експлуатації.

Переконайтеся, що вибрали лічильник, робоче навантаження якого відповідає вашим цілям, або звертайтеся за допомогою до професійних консультантів Super-money-counters.com.ua. Ми допоможемо підібрати оптимільну модель для ваших завдань.