Навіщо вашому бізнесу лічильник купюр?

У кожній компанії такий пристрій, як лічильник банкнот, стане незамінним помічником у роботі з готівкою. Величезному бізнесу особливо необхідні професійні лічильники банкнот для швидкого і точного перерахунку грошей. Однак, крім просто підрахунку, машинка може також виконувати інші функції, такі як:

  • сортування (для цього використовується лічильник банкнот із визначенням номіналу або з сортуванням за орієнтацією);
  • перевірка на справжність;
  • фасування за заданими параметрами;
  • підсумовування;
  • відбраковування здвоєних та пошкоджених грошей;
  • підключення зовнішнього обладнання (для зручності роботи з клієнтами).

счетчик купюр купить

Професійний лічильник купюр здатний обробляти готівку з високою швидкістю, перераховуючи до 1800 одиниць/хвилину, і навіть працювати десятки годин без перерви. Лічильники купюр банківського класу розраховані на великі навантаження, і тому застосовуються на тих підприємствах, де готівка надходить не тільки щодня, а щохвилини. Це гіпермаркети, банки та будь-які інші комерційні установи з великим обсягом готівки.

Який лічильник купюр купити: рейтинг найкращих моделей

Безумовно, на ринку банківської техніки є свої лідери у професійному сегменті. Щоб допомогти вам вибрати найбільш підходящу модель, ми зробили рейтинг найпопулярніших машинок банківського класу.

Cassida Advantec 75 Value

профессиональные счетчики банкнот

Перераховує до 1500 одиниць за хвилину, автоматично визначаючи номінал, здійснює перевірку справжності на 5 рівнях (у тому числі 3Д, магнітну та інфрачервону), має кольоровий LCD-дисплей з російськомовним меню. Завантажувальна кишеня розрахована на 500 купюр, а приймальна – на 250. Пристрій досить компактний і може легко переноситися завдяки зручній ручці.

Cassida Xpecto

профессиональный счетчик купюр

Використовується в банках, на АЗС та в інших компаніях із середнім та великим обсягом готівки. Може безперебійно працювати до 24 годин, виконуючи такі функції: перерахунок купюр, підсумовування, фасування та розподіл по пачках, визначення за номіналом та орієнтацією, розпізнавання 4 валют – долари, євро, гривні та злоті. Також лічильник купюр визначає справжність на кількох рівнях.

Magner 75 UD

счетчик купюр

Одночасно з перерахунком купюр проводить їхню детекцію. Може обробляти готівку протягом 18 годин без перерви. Вся інформація відображається на РК-дисплеї. Пристрій здійснює 3 види перерахунку (простий, заданої кількості та з підсумовуванням), а також перевірку справжності за розміром та в УФ променях.

Magner 100 Digital

купить счетчик купюр

Розрахований на роботу з гривнями, доларами, євро та рублями, здійснює магнітну, УФ- та ІЧ-детекцію. Крім основних функцій також є опція "Головна сума", яка передбачає збір даних за всіма підрахунками та виведення на дисплей або принтер детальної інформації щодо кожного номіналу.

Cassida Zeus

счетчик банкнот с определением номинала

Лічильник купюр з двома кишенями працює з 5 валютами, перераховує та сортує, виявляє фальшивки за розміром щільності, магнітними мітками, в ІЧ та УФ світлі. Може обробляти до 1000 одиниць за хвилину, повідомляє про необхідність оновлення ПЗ. Економний, безшумний та компактний.

Magner 150 Digital

счетчик купюр с определением номинала

Пристрій має 3 кишені – завантажувальну, приймальну та для відбраковування. Обробляє до 1500 одиниць за хвилину, виконує наступні функції: перерахунок, розподіл по пачках, підсумовування, друк серійних номерів (у роботі з доларами), контроль здвоєності, УФ, ІЧ-детекція.

Купити лічильник купюр банківського класу на Super Money Counters

На сторінках інтернет-магазину SMC ви можете придбати лічильник купюр з визначенням номіналу та будь-яку іншу професійну багатофункціональну лічильну машинку найкращої якості за найвигіднішими цінами. Ми пропонуємо висококласне обслуговування, допомогу в налаштуванні обладнання, гарантійне та післягарантійне обслуговування.