Як швидко рахувати дріб'язок: загальні характеристики лічильників монет

Лічильник монет допоможе швидко і безпомилково підрахувати та, залежно від моделі апарату, сортувати великі обсяги залізних грошей. Тому подібне обладнання вкрай потрібне на будь-якому підприємстві з оборотом готівки. Зважаючи на те, що в Україні деякі купюри замінюються монетами (1, 2 та 5 гривень вже введені в оборот, очікується запровадження 10 гривень), застосування лічильників монет стає дедалі актуальнішим.

Від того, які цілі ви переслідуєте, залежатиме те, яка лічильна машинка для монет буде використана. Саме тому ми вирішили допомогти вам у виборі найбільш відповідного лічильника монет і розглянемо всі нюанси, які необхідно враховувати.

счетная машинка для монет

Машинка для підрахунку монет: що потрібно знати при виборі

Як вибрати лічильник монет? Існує низка параметрів, які слід взяти до уваги. Перше, на що ви повинні звернути увагу, це тип техніки.

Лічильник монет

Даний апарат перераховує дрібницю за заданим номіналом, тобто, якщо в процесі підрахунку попадеться інший номінал, він буде відсортований окремий відсік. Коли лічильник закінчив свою роботу, на дисплеї з'явиться оповіщення із зазначенням кількості підрахованих штук. Прикладом такого обладнання є Cassida C550 – цей лічильник монет швидко і точно визначає кількість і не вимагає спеціальних знань для роботи з ним.

Лічильник-сортирувальник

Його функція – перерахунок із паралельним сортуванням. Тобто, якщо дріб'язок не розділений по номіналам, такий лічильник відсортує кожен номінал в окремий відсік, при цьому порахувавши підсумкову суму. Наприклад, Cassida C100 створений саме для виконання таких завдань. Також деякі сортувальники визначають пошкоджені, іноземні та фальшиві копійки, відбраковуючи їх в окремий відсік та не включаючи до суми перерахунку.

машинка для подсчета монет

Є ще кілька функцій, які можуть бути у лічильників, і наявність яких варто врахувати, якщо для вашої організації це важливо. Зверніть увагу, що наведені нижче функції притаманні не всім моделям.

Підсумовування

Режим роботи, що забезпечує збільшення наступного результату перерахунку до попереднього, щоб автоматично порахувати підсумкову суму.

Фасування

Якщо потрібно відрахувати певну кількість монет, можна встановити потрібне число на панелі керування. При досягненні зазначеного числа прилад зупиниться.

Видача результату

Деякі моделі виводять результат на чековий принтер або передають його одночасно в базу даних компанії (для цього необхідно інтегрувати лічильник з IT-системою).

Рахункова машинка для монет: ціна та якість у кращому співвідношенні від Super Money Counters

Тепер ви знаєте, як вибрати машинку для рахунку монет, і можете сміливо приступити до покупки тієї самої моделі, яка задовольнить усі ваші вимоги. Для цього достатньо зайти в інтернет-магазин SMC і вивчити каталог або відразу задати питання кваліфікованому консультанту, який з радістю підбере потрібне обладнання, згідно з вашими побажаннями. Якщо подібний апарат – новинка у вашій організації, можна скористатися послугою навчання персоналу роботі з ним, а також опцією налаштування обладнання. Більше того, ви отримуєте можливість гарантійного та післягарантійного обслуговування, а у разі будь-яких неполадок завжди можете викликати спеціаліста з ремонту. Вибирайте техніку від найкращих виробників на сайті SMC!